Huawei Reklamı Yapan Gal Gadot Meğer iPhone Kullanıyormuş!

Huawei Reklamı Yapan Gal Gadot Meğer iPhone Kullanıyormuş!

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei'nin reklam yüzü Gal Gadot, Huawei marka bir ürünle alakalı Tweet atarken kendisinin iPhone kullandığını istemeyerekte olsa ele vermiş oldu. İşte detaylar.

Gal Gadot diyince aklımıza hemen Wonder Woman ve Justice League adlı filmler geliyor. Ünlü yıldız bu yılın başlarında ise Huawei reklamlarında kendisini göstermeye başlamıştı. Huawei firması ile aralarında bulunan anlaşma gereği firmanın ürünleriyle ilgili sosyal medya mesajları da paylaşan Gadot, önceki gün dikkat çekici bir hata yaptı.

Twitter üzerinde Huawei Mate 10 akıllı telefon modeli ile ilgili bir tweet atan Gadot'ın bu mesajı iPhone cihazı üzerinden gönderdiği ortaya çıktı. Haliyle bu tweeti görüp ayrıntıyı farkeden Huawei markasının hayranları sosyal medya üzerinden ünlü yıldızı eleştiri yağmuruna tuttu.

Gal Gadot tarafından gönderilen tweette "Yeni Mate'ime merhaba deyin!" ifadeleri ile birlikte Huawei Mate Deneme Bonusu 10 Pro kullandığı bir videoyu tweetinde paylaştı. Ancak tweet altında "iPhone'dan gönderildi" ayrıntısı dikkatlerden kaçmazken eleştiriler karşısında Gadot yeni bir açıklama yapmak zorunda kaldı.Açıklamasında "Bazı insanlar yeni Huawei akıllı telefonumla ilgili son yazımı sordular ve bir iPhone kullandığımı düşünüyorlar. Bu durum böyle değil. Huawei P20 ve Mate 10 Pro'yu seviyorum. Dünyanın neresinde olursam onlar hep yanımda" ifadesini kullanan Gal Gadot'un durumu oldukça karmaşık görünüyor.

Bu video içerikli tweet belki Gal Gadot'un asistanı veya sosyal medya uzmanı tarafından gönderilmiş olabilir. Zaten Gadot tarafından yapılan açıklamanın devamında "Bazen daha büyük videolar yayınlamak için takımımın yardımına güveniyorum. Ve burada olan şey sadece bundan ibaret" ifadesi olayın bundan ibaret olduğunu gösteriyor. Doğruyu ve yanlışı bu konuda ayırt edemeyiz, haliyle Gal Gadot'a güvenmekten başka birşey yapamayacağız.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 03:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER