Huawei P20 Pro Modeli 10 Saniyede 15 Milyon Dolarlık Satış Yaptı

Huawei P20 Pro Modeli 10 Saniyede 15 Milyon Dolarlık Satış Yaptı

Çinli akıllı telefon üreticileri arasında zirve firmalardan birisi olan Huawei, bir süredir yaptığı yatırımların meyvesini toplamaya başladı. Son dönemde yaptığı çıkışla adından söz ettiren firmanın geçtiğimiz ay duyurulan amiral gemi modelleri Huawei P20 ve P20 Pro modellerinin satışları muhtemelen rekor kıracak.

Geride bıraktığımız Perşembe günü Huawei çevrim içi mağazasında satışa sunulan Huawei P20 ve P20 Pro modelleri, satışın ilk 10 saniyesi içinde 15 milyon dolarlık satış yaparak yeni bir rekora imza attığı belirtildi. Konu ile ilgili olarak ilk 10 saniyede kaç adet telefon satıldığı bilgisine yer verilmezken firmanın stok sorunu yaşamayacağı düşünülüyor.
Restbet
Çin üzerinde oldukça fazla satış yaptığı düşünülen modeller için global anlamda da büyü satış rakamları hedefleniyor. Ülkemiz ve Avrupa pazarında da büyük reklam yatırımları yapan firmanın orta segment modellerinde ülkemizde de oldukça fazla satış rakamlarını yakaladığını önceki modellerinden biliyoruz.Özellikle Huawei P20 Pro modelinin gerek tasarımı gerekse de donanım özelliklerinin yanısıra üçlü kamerası kullanıcılar tarafından en çok beğenilen yeniliklerden birisi olarak dikkat çekiyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2018, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER