Huawei P11 Modelinin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Huawei P11 Modelinin Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı
Huawei tarafından 2018 yılının ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen akıllı telefon modeli Huawei P11 özellikleri ile ilgili bilgiler gelmeye başladı bile. Özellikle kamera konusunda devrim olarak görülebilecek yeni kamera sistemi ile gelmesi beklenen Huawei P11 akıllı telefon modelinin kamerası için Leica firması ile iş birliğine gidildiği ortaya çıktı. 5x Zoom yapabilme özelliği bulunan kamerası ile tanıtılacağı iddia edilen Huawei P11 akıllı telefon modelinin kamerası 40 Megapiksel olacak ve 3 lens’ten oluşacak. Ayrıca ön kamera konusunda da iddialı gelecek olan telefonun ön kamerasının 24 Megapiksel olacağı gelen haberler arasında.


Huawei P11 Tanıtım Tarihi


Tanıtım tarihine ilişkin bugüne kadar haberler ortaya çıkmamışken bugün Alman Teknoloji basınının saygın isimlerinden Roland Quandt isimli editör tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamada Mobil Dünya Kongresi 2018 etkinliklerinde Huawei tarafından Huawei P11 akıllı telefon modelinin özellikleri ve çıkış tarihinin açıklanacağı iddia edildi.

Huawei tarafından bu haber ile ilgili bir açıklama henüz gelmedi fakat, Huawei firması her yıl yeni Amiral Gemi akıllı telefon modellerini Dünya Mobil Kongresinde tanıttığı için Huawei P11 modelinin 2018 yılında düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresi 2018’de tanıtılacağına kesin gözü ile bakılıyor. 26 Şubat 2018 tarihinde düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresi 2018 (MWC 2018)’de birçok teknoloji firmasının yeni ürünlerini tanıtması bekleniyor.
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2017, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER