Huawei Oyunculara Yönelik Akıllı Saat Geliştiriyor

Huawei Oyunculara Yönelik Akıllı Saat Geliştiriyor

Oyunculara yönelik bilgisayar, aksesuar ve akıllı telefon geliştiren firmalar şimdi de oyunculara yönelik akıllı saat geliştirmeye başladı. İşte Huawei’nin oyunculara yönelik geliştirdiği akıllı saatin detayları. 

Oyunculara yönelik aksesuarlar üreten Razer sonrasında oyunculara yönelik bilgisayarlar ve hatta akıllı telefon üretmeye başlamıştı. Razer’ın oyunculara yönelik ürettiği Razer Phone kullanıcılar tarafından çok sevilince diğer teknoloji firmaları da kendi oyuncu akıllı telefonlarını üretmeye başlamıştı. 

Oyunculara yönelik akıllı telefonlar son zamanların en popüler ürünlerinden birisi oldu. Teknoloji firmaları bu alanda yeni ürünlerini tanıtmaya devam ederken Huawei’de Retrobet diğer kendi oyunculara yönelik akıllı saati üzerinde çalışıyor. 

Huawei’nin üzerinde çalıştığı oyunculara yönelik akıllı saat kayışlar üzerinden kontrol edilebilebiliyor. Çin Patent Ofisi ve Dünya Telif Hakkı Organizasyonu’na yapılan başvurular Huawei’nin uzun bir süredir yeni ürünü üzerinde çalıştığını gösteriyor. 

Akıllı saat üzerinde oyunlar akıllı saatin kayışındaki dokunmatik alanlar ile kontrol edilebilirken, fotoğraflar çekilebiliyor ya da yakınlaştırma yapılabiliyor. Akıllı saatin kayışı üzerinden pek çok işlem yapabilmek mümkün. Bir akıllı saat üzerinden belge okumak ya da oyun oynamak ne kadar mantıklı olabilir bilmiyoruz ancak Huawei’nin geleceği yatırım yapması takdir edilesi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 13:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER