Huawei'den Premium Akıllı Telefon Modellerine VIP Teknik Destek Hizmeti!

Huawei'den Premium Akıllı Telefon Modellerine VIP Teknik Destek Hizmeti!
Son dönemde yaptığı yatırımlar ve verdiği reklamlarla birlikte teknoloji alanında büyük bir ilerleme sağlayan Huawei, aynı zamanda müşterilerine de güven verebilmek adına çalışmalarını hızlandırdı. Arızalı ürünlerinde verdiği destekle yepyeni bir trend başlatan firma, özellikle premium kategorisinde yer alan cihazları için VIP teknik desteği dönemini başlattı.

Kullanıcı odaklı çalışmalarını hızlandıran Huawei'nin satış sonrası desteğe verdiği önem de yeni hizmeti ile gün yüzüne çıktı. VIP servis hizmeti ile beraber premium cihazların onarımını hızlıca gerçekleştiren firma kullanıcılarından bu yönde olumlu bildirimler alıyor.

VIP teknik destek kapsamında ücretsiz olarak kullanıcının adresinden alınan akıllı telefonlar hızlı ve güvenilir bir şekilde teknik servise ulaştırılmakta. Bu şekilde tamiri gerçekleştirilen cihaz ise yeniden en hızlı ve güvenilir bir şekilde adresinize teslim ediliyor. Bir yıldan fazladır bu şekilde teknik desteği kullanıcılarına sunan firma bunu biraz daha genişletmenin yollarını arıyor.

Hızlı ve güvenli hizmetini tüm kullanıcılarına yaşatmayı planlayan marka; hem VIP hizmet, hem tüm satış sonrası hizmetleri hem de servis merkezi ile tamamen tüketici memnuniyetine odaklanıyor.
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2017, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER