HTC Yıl Sonuna Kadar 3 Yeni Telefon Tanıtacak

HTC Yıl Sonuna Kadar 3 Yeni Telefon Tanıtacak

2017 yılının başında HTC yetkilileri, Tayvan menşeli firmanın senede 6-7 telefondan fazla çıkarmayacağını açıklamıştı. Şimdi ise HTC topluluğu ve Twitter üyesi Corn Chen, 2017 sonuna kadar çıkması beklenen bazı telefonların kod adlarıyla özelliklerini paylaştı. Bu üç yeni telefonun Ocean Master, Ocean Harmony ve Ocean Lite olması bekleniyor.

Corn Chen’e göre Ocen Master’da 6 inç ekran ve iki kamera olacak. Birisi 12 megapiksel, diğeri ise 8 megapiksel olacak. Muhtemelen 12MP sensör arkada, diğeri ise selfie kamerası olarak önde yer alacak. Ocean Master’ın 4GB RAM + 64GB hafıza ve 6 GB RAM + 128GB Jestbahis hafıza olmak üzere iki sürümü olması bekleniyor.

Lite ile Harmony’nin Boyutları Farklı


Ocean Lite ile Ocean Harmony’nin ise sadece tek bir versiyonu olacak. Bunlarda da 4GB RAM ile 64GB RAM yer alacak. Aralarındaki fark ise Lite’da 5.2 inç ekran, Harmony’de ise 6 inç ekran bulunacak olması.

Söylenenlere göre Ocean Master ile Ocean Lite’ın Kasım ayında duyurulması bekleniyor. Ocean Harmony ise yılın son ayında, yılbaşından hemen önce gelecek.

Ayrıca bu üç telefonun yanı sıra HTC’nin yakın bir tarihte Android One işletim sistemli, yani stok Android’li U11 Life modelini de çıkarması bekleniyor. HTC cephesinden ise henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER