HTC U11 Life Modeli İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Yayınlandı

HTC U11 Life Modeli İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Yayınlandı

HTC U11 modelinin seviye düşürülerek orta segment elde edilen modeli olarak geçtiğimiz ay duyurulan HTC U11 Life modeli için Android 8.0 Oreo güncellemesinin başladığı duyuruldu.

Android Oreo güncellemesinin yayınlandığı bilgisi ilk olarak firmanın üst düzey yöneticilerinden Mo Versi'nın Twitter hesabından yayınladığı tweet ile geldi.
Betgram />
Geçtiğimiz ay iki farklı seçenekle kullanıcıların karşısına geçen HTC U11 Life'ın Sense modelinin şimdilik bu güncellemeyi aldığı belirtilirken genel güncellemenin de kısa süre içinde hazırlanıp yayınlanacağı belirtildi.

Android 8.0 ile birlikte kullanıma sunulan ve farklı bir uygulama üzerinde çalışılırken küçük bir pencere ile video izlenmesine olanak tanıyan Picture-in-Picture özelliğine ev sahipliği yapan güncelleme, yeni emojiler ve ayarlar menüsünde değişiklikler gibi birçok yenilik ile birlikte geliyor.

HTC U11 Life modeli için hazırlanan güncelleme bugünden itibaren indirilmeye başlandı. Güncellemenin tam boyutu hakkında henüz net bilgi sahibi değiliz ancak yaklaşık 1GB boyutunda güncelleme dosyasının olacağı öngörülüyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2017, 01:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER