Hızlı ve Kesintisiz Hosting’in Adresi İxirhost.com

Hızlı ve Kesintisiz Hosting’in Adresi İxirhost.com

Hızlı ve Kesintisiz Hosting’in Adresi İxirhost.com

Hızlı ve Kesintisiz Hosting’in Adresi İxirhost.com

İksir İnternet Hizmetleri A.Ş. 17 seneden beri günümüze kadar başarıyla gelmiş olup müşterilerine de bu doğrultuda hizmet vermektedir. Her zaman yeni gelişmeleri, teknolojiyi yakından takip etmiştir. Bununla birlikte firma internet kullanımı konusunda da son derece profesyonel bir şekilde ilerlemeye sahiptir. Bu sayede de sizlere inovatif servis üretimi yaparak bu anlamda kapsamlı bir çalışma alanı sunuyor. Kendi sermayesi ile kurmuş olduğu işinde en iyi kaliteyle hizmetlerinin devamını sürdürmektedir.

Firmanın vermiş olduğu web hosting hizmeti sayesinde artık web sitenizi ve uygulamalarınızı web üzerinden daha kolay bir şekilde yayınlayabileceksiniz. Hosting sizler için bir barınaktır. İçerisinde birçok içeriğin yer aldığı önemli bir oluşumdur. İçerikler, görseller, dosyalar tüm bunlar üzerine kurulu profesyonel bir sistemdir. Aynı zamanda çeşitli yazılımlar kullanılarak sizlere bu alanda kesintisiz ve hızlı hizmet sunar.

  • cPanel/ Plesk
  • LS API
  • Giden Mail Saygınlığı

Olmak üzere çeşitli etkileşimleri içerisinde barındırır.

İxir Host ile Üstün performanslı Web Hosting Hizmeti

Sınırsız web sitesi kullanımı ile hosting yönetiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda sınırsız kaynaklarıyla da web sitenizi daima güncel olarak yayında tutarsınız. Trafik konusunda sitenizi en iyi şekilde yönetir. Bununla birlikte %100 SSD disk ve Linux & Windows işlemleri de yapılmaktadır. Paket içerisinde oldukça kapsamlı hizmet içeriği söz konusudur. İhtiyacınız olan bütün detaylara kolayca erişebilirsiniz.

Kaynak: https://www.ixirhost.com/webhosting

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER