Hayri Akça, Selami Şahin işbirliği “Seni Seviyorum”

Hayri Akça, Selami Şahin işbirliği “Seni Seviyorum”

Hayrı Akça 90’lı yıllarda ilkokul son sınıfta Antalyalı bir öğrencinin müzik dersinden zayıf not almasıyla başlayan müzikal yolculuğu, disiplinli bir Subay olan babasının okul karnesine bakarak “bir şarkı da mı söyleyemedin yazıklar olsun” sözüne çok içerlemesi üzerine başladı.
Hayri Akça’nın başlayan bu müzik serüveni daha sonra öğretmenlerinin ve okul aile birliğinin tavsiyesi ve desteği ile Mûsikî Cemiyeti ve Konservatuvar eğitimleri ile müzikal hayatına yön verdi. Eğitmenlik ve Konservatuarda İcra heyeti Solistliği de yapan Hayri Akça, birçok konser ve programlarda sahne aldı.

Hayri Akça bugüne kadar TRT ekranlarında ve TRT radyolarında yer alırken ilk profesyonel çalışmasını da, bestelerine ve icralarına gönülden sevgi duyduğu değerli Sanatçı & Besteci Selami Şahin’in “Seni Seviyorum” isimli eseri ile adım atarak çalışmasını müzikseverlerin beğenisine müzik severlerin beğenisine sundu. Şarkının aranjörlüğüne Fırat Özbaylar üstlenirken şarkının klip çekimleri için Hayri Akça kameralar karşısına geçerken yönetmenlik koltuğuna da Ali Eşitmez oturdu.

Hayri Akça bu çalışmasının hemen ardından değerli Sanatçı & Besteci Sezen Aksu’nun “Tükeneceğiz” ve sözü-müziği kendisine ait “Herşeyimsin Sen ” isimli şarkıların stüdyo çalışması devam etmektedir. Antalyalı sanatçı Hayri Akça yeni şarkılarıyla kulaklarda hoş bir seda bırakmaya devam edecek…

YORUM EKLE
YORUMLAR
mizShase
mizShase - 1 yıl Önce

Где была изобретена свеча? или Древние танцы

https://yourdesires.ru/useful-advice/990-osobennosti-uhoda-za-ognezaschitnoy-specodezhdoy.html

EverettEterb
EverettEterb - 1 yıl Önce

Официальный сайт Государственного Военного госпиталя Китая.мы лечим от
Первый государственный военный госпиталь в Китае, получивший лицензию на прием иностранных граждан. Профессиональный коллектив которого проводит лечение пациентов и обучение иностранных студентов для прохождения интернатуры и клинической ординатуры. Китайские врачи работают с больными, страдающими от различных тяжелых и хронических заболеваний. В знак признания выдающегося результатов в области обслуживания международных пациентов с 1947 года китайское правительство наградило госпиталь званием «Международный госпиталь Далянь Красного Креста» в июне 2015. В июле 2016 года, был получен особый статус — «Международный госпиталь традиционной китайской медицины Красного Креста ». В 2021 году, во время пандемии короновируса, госпиталь начал провдить программы удаленного лечения, с помощью видео консультации с профессорами и отправки китайских лекарств пациентам почтой.
Рекомендации и назначение плана удаленного лечен

JamesZique
JamesZique - 1 yıl Önce

Если вы ищите хороший обменник NFT, то стоит обратить внимание на площадку https://opensea-io-nft.com/ . Низкая комиссия обмена, быстрые зачисления на счет.
Лучше площдки я не встречал, подойдет для всех регионов и USA.

If you are looking for a good NFT exchanger, then you should pay attention to https://opensea-io-nft.com/. Low exchange commission, fast credits to the account.
I have not seen a better site, suitable for all regions and the USA.
opensea
nft
nft купить
opensea nft
opensea официальный сайт
нфт opensea
opensea на русском
продажа nft
nft официальный сайт
o

SIRADAKİ HABER