Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Hasta yatağı alırken, dikkat edilecek hususların başında hasta olan kişiye uygun tasarımların seçilmesi gelir. Hastanın yaşı, rahatsızlığı, yatak seçiminde önemli rol oynayan faktörlerdir. Hastaların rahat edeceği yatak tasarımlarında zengin çeşitliliği, firmamız sunmaktadır. Her cins hasta yatağı için sunulan fiyatlar değişecektir. Firmamızda herkese uyan hasta yatağı fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Hasta yataklarının bir kısmı firmamız üretimi olup, ekonomik sınıfa giren yatak seçenekleridir.

Hasta Yatağında Kaliteli Malzeme Kullanımı

Hasta yataklarında kaliteli malzeme kullanımı, öne çıkan unsurlar arasındadır. Hasta yataklarında paslanmaz malzeme kullanımı öne çıkar. Yataklar, kolay kolay hasar almayacak ve bozulmayacak dayanıklılıktadır. Hasta yataklarında üstün özellikler öne çıkar. Bunların başında, ergonomik ve rahat oluşları gelir. Hasta yataklarında ortopedik özellikler, ön plandadır. Farklı pozisyonlara ayarlanabilen yatak tasarımlarında, hastaya rahatlık ve konfor sunulacaktır. Oturma, yatma gibi pozisyonlara, el kumandası ile ayarlanma özelliği bulunur. Sırt ve bel ayarlamalı, yatak tasarımlarıdır.

Hasta Yataklarında Kiralama Hizmetinin Sunulması

Hasta yatağı kiralama hizmeti, kuruluşumuz tarafından sunulan, avantajlı hizmetler arasındadır. Hasta yatağı kiralama hizmeti, maliyet açısından da yatak satın almaya nazaran, oldukça ekonomiktir. Hasta yatağı kiralama hizmetini tercih edenler, yatağa bağlı kalma süreleri kısa olanlardır. Böylece, hastalığın bitiminde, kiralanan yatak ta iade edilecektir. Hasta yataklarının evlerde yer kaplaması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Hasta yataklarında kiralama hizmetini alanlar da temiz ve hasarsız olarak yatağı almış olacaklardır. Satın aldığınız veya kiraladığınız hasta yatağı kurulumunu da firmamız elemanları yapacaktır.

Özel Bakım İsteyen Hastalara Uygun Yatak Seçenekleri

Özel bakım isteyen ve uzun süreli yatacak olan hastalara önerilen, havalı hasta yatağı modelleridir. Havalı hasta yataklarını kullanması önerilen hastalar, ileri yaş grubu hastalarıdır. Havalı hasta yatakları, hastaların uzun süreli yatak tedavileri sonucunda, oluşması muhtemel yaraların açılmasını engelleyecek özelliktedir. Pozisyon veren havalı yatak modellerinde ise, hastanın yatak içerisindeki hareket kabiliyeti arttırılmıştır. Bu sayede, gazete ve kitap okuma, yemek yeme, televizyon izleme aktiviteleri sağlanmış olur. Hasta yatakları satış yapan firmamız, kurumsal çalışmaktadır. Hasta yataklarında rahat ve kaliteli modeller için, firmamızdan hizmet almanız önerilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER