Güvenliğin Adresi Makrotek

Güvenliğin Adresi Makrotek
Merkezi İstanbul'da bulunan makrotek güvenlik sistemleri şirketimiz 2007 yılında güvenlik sistemlerinde çok başarılı iki girişimcinin ortak girişimleri sonucunda kurulmuştur. Kısa süre önce kurulmasına karşın bu kısa sürede, başarılı işlere imza atarak 11 yılda Türkiye'nin en başarılı güvenlik firmalarından biri haline gelmiştir. Makrotek firmamızın en belirgin özelliği, hızlı destek, güler yüzlü çalışanlar ve çözüme odaklı bir firma olması ve firmamızın her zaman disiplinli ve özverili çalışmaları firmayı başarılı kılan en önemli özellikler arasındadır.

Makrotek Ne Üzerine Çalışmaktadır?

Firmamız kamera sistemleri ve güvenlik sistemleri ile ilgili akla gelebilecek her alanda hizmet vermektedir. Firmamızın çalışma alanlarını daha yakından takip etmek isteyen müşterilerimiz, makrotek.com.tr adresini ziyaret edebilir detaylı bilgiler edinebilirler. Ürünlerimiz çağın bütün gereksinimlerini yansıtmakla beraber, en son teknolojiyi kullanmaktayız. Satış sonrası meydana gelebilecek, teknik ya da fiziki bozulmalarda firmamız müşterilerimize sürekli hizmet vermektedir. Sitemizde yakın zamanda büyük bir yenilenmeye giderek, kolay, anlaşılabilir ve göze hitap eden bir site tasarımız dizayn ettik. Müşterilerimiz günün her saatinde aklına takılan ya da çözüme ulaştıramadıkları problemleri info@makrotek.com.tr mail adresinden bize bildirebilirler. Çözüm odaklı sitemizden, yardım alabilirler.

Makrotek İle Çalışan Firmalar

Sitemizde belirttiğimiz gibi, Türkiye'nin en köklü özel ve kamu kuruluşları ile çalışmaktayız. Digiturk, TSK, İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Kartal Adalet Sarayı, Dumankaya İnşaat, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı gibi önemli yerler ile beraber çalışmaktayız.

https://www.makrotek.com.tr/
Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 01:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER