GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Paykasa internette yapılan ödeme işlemlerinin güvenle yapılması sağlayan sanal bir kart. Güvenilir platformlar sunan paykasa tek ödemeli olup alışveriş sonrası bloke oluyor. Sınırsız sayıda paykasa edinmeniz mümkün, fakat güvenliğiniz için kart, alışveriş sonrası kullanıma kapatılırak dolandırıcılara, hackerlere karşı koruma kalkanı oluşturuyor.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

                      

Paykasa sanal kartın dünyada kullanımı oldukça yaygın. İnternet alışverişleri yoğunlaştıkça güven ortamı içerisinde alışveriş yapmak isteği kişileri paykasaya daha çok yakınlaştırıyor. Paykasa kartın orjinal resmi satış bayisinden edinilmesi önem taşıyor. Müşteri temsilcisi yatıracağınız bakiye için banka hesap numarası veriyor. Mobilden, eft, banka havalesiyle bakiyenizi yatırdıktan sonra size gönderilen kişiye özel 16 haneli pin kodu, satın alımlarınızı sağlıyor. Bakiyeniz öncelikle güncel kurdan hesaplanarak eurodan işlem görüyor. Facebook, harboo, zinga, skype, Metin 2 oyun  uygulamalarında, bahis sitelerine yatırımlarda satın al butonunda paykasayı seçip pin kodunu yazmakla işlem tamamlanıyor.Tek ödemeli paykasa bloke oluyor.

Paykasa kartın kod numarası 3. şahıslarla paylaşılmadığı sürece güvenlik devam ediyor. Herhangi bir şüphe durumunda müşteri temsilcisi ile irtibata geçilerek kart iptal ediliyor ve  bakiye güncel kurdan hesaplanarak tekrar hesabınıza aktarılıyor. Güvenlik sistemi üzerine oluşturulmuş paykasa kartlara 10 eurodan başlayan  500 euroya kadar yüksek limit yüklenebiliyor. Paykasa kartın bir diğer avantajı da, kredi kartı içerisindeki kullanılabilir limit paykasa karta aktarılabiliyor. İstenildiği takdirde taksitle kart bakiyesi doldurulabiliyor. Paykasa kart kullanımı 1 yıl kullanım süreye sahip.

Paykasa kart kar etmeniz de imkan sunuyor. Kur artışı olduğunda kar etmek amaçlı kartınızı bozdurabiliyorsunuz. Paykasa kart dünyada popülerliğini koruyan online ödemelerde elektronik para hizmeti. İngiltere merkezli çalışan paykasa sanal kart bitcoin alımları için de güvenilir bir seçenek. Teknolojinin dünyanın soyut yaşamının somuta dönüşmesine ortak olan bir kart.

https://paykasaonline.com/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER