Güneş Enerjisi Sitemleri

Güneş Enerjisi Sitemleri

Ülkemizin her yerinde güneş enerjisi sistemleri kurulabilmektedir. Türkiye coğrafi yerleşimi bakımından yılın her ayında güneş almaya müsait bir yapıdadır. Güneş enerjisinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi için farklı alanlar kullanılabilir. Schneider Electric güneş enerjisi sistemleri sahibi olmak isteyen müşterilerine üst düzeyde destek sunuyor. Schneider Electric güneş enerjisi ve elde edilen enerjinin depolanması için gereken tüm altyapı çalışmalarını ve sistem kurulum tek kaynaktan sağlıyor. Güneş enerjisi sistemleri tek sefer kurulum yapılarak yıllar boyunca süren bir kaynak olarak kullanılıyor.

Güneş Enerjisi Sistemleri

Güneş enerjisi sistemleri farklı amaçlar için kullanılabilir. Solar sistem olarak bilinen sistemler konutlar için kurulabiliyor. Ticari amaçlı olarak kurulan güneş enerjisi sistemlerinde üretilen enerjiyi devlet satın almaktadır. Toplu yapılarda elektrik ihtiyacını karşılayacak güneş enerji sistemleri ve ticari amaçlı ıssız yerlerde bulunan verici, baz istasyonu ve kuleler için Schneider Electric tarafından güneş enerjisi sistemleri kuruluyor. Böylelikle ister konutunuzda ister site ve ihtiyaç duyulan diğer alanlarda sonsuz kullanıma imkanı sunan bir enerji kaynağına sahip oluyorsunuz.

Ticari Amaçlı Güneş Enerjisi Sistemleri

Devlet son çıkartmış olduğu kanunlarla güneş enerjisi sistemi kurulmasını teşvik etmektedir. Güneş enerjisi sistemi kurmak isteyenlere uzun vadeli ve düşük faizli kredi olanağı sunarak üretilen enerjiyi de satın almayı taahhüt etmektedir. Ticari amaçlı güneş enerjisi sistemleri kurmak isteyen elektrik üreticilerine Schneider Electric tarafından danışmanlık, altyapı çalışması ve güneş enerjisi sistemi kurulumu yapılıyor. Büyük çapta elektrik tüketimi yapan fabrikalarda Schneider Electric enerji kaynağı için çözüm ortağı oluyor.

Schneider Electric Türkiye

Schneider Electric geniş servis ve hizmet ağı ile tüm Türkiye’ye hizmet sunumu yapıyor. Schneider Electric dünyanın birçok ülkesinde güvenilir ve kaliteli hizmeti ile enerji konusunda tercih edilen çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Schneider Electric hizmetleri;

· Konut ve küçük işletmeler için aydınlatma, akıllı ev kontrolü, elektrik koruma ve güvenlik sistemleri

· Güvenlik ve bina yönetim sistemleri

· Elektrik dağıtım sistemleri

· Güneş enerjisi ve depolama sistemleri

· Endüstriyel otomasyon ve kontrol sistemleri

Schneider Electric ülkemizde bulunan güneş enerjisi sistemleri konusunda en deneyimli ve güvenilir marka olarak görülüyor. Sizler de https://www.se.com/tr/tr/ adresi üzerinden siteyi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER