Google Pixel Buds'la Yabancı Dil Sorununa Son Veriyor

Google Pixel Buds'la Yabancı Dil Sorununa Son Veriyor

Google’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı Pixel Buds yabancı dil bilememe sorununa son veriyor. Anlık sesli çeviri özelliğiyle birlikte gelen Pixel Buds sayesinde kullanıcılar bilmedikleri dilde söylenenleri kolayca anlayabilecekler.

Tamamen kablosuz olmasa da Beats’in Beats X modeli gibi kablosuz bir kulaklık olan Pixel Buds şık bir kutuyla birlikte geliyor. Kutusunda şarj olabilen Pixel Buds, kutusundan çıktığı andan itibaren kullanıma hazır bir şekilde geliyor. Bluetooth bağlantı noktasıyla bağlanan bu kablosuz kulaklık iPhone modellerine de bağlanabiliyor ancak anlık sesli çeviri özelliği iPhone modellerinde kullanılmıyor.

Kullanıcıların yapması gereken tek şey anlamak istedikleri dilin çevrimdışı dosyalarını telefonlarına indirmek. Şimdilik sadece Android cihazlarda çalışan anlık sesli çeviri özelliğinin ilerleyen günlerde iOS cihazlara gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

Yapılan testlerde başarılı sonuçlar verdiği görülen Pixel Buds’un ülkemizde ne zaman ve hangi fiyat etiketiyle satışa sunulacağı ise bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2017, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER