Google Pixel 3 Modelinin Arayüz Görüntüleri Ortaya Çıktı

Google Pixel 3 Modelinin Arayüz Görüntüleri Ortaya Çıktı

Google I/O 2018 etkinliklerinin 8 - 10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilmesi bekleniyor. Etkinliğin en gözde ürünü ise hiç şüphesiz Pixel 3 model yeni amiral gemi modeli olacak. Android işletim sisteminin en saf ve temel halini kullanan akıllı telefon modeli olan Google Pixel modellerinin yeni gelecek amiral gemi modeli ile arayüzde de önemli değişiklikler planlanıyor. Pixel 3 modeli ile karşılaşacağımız yenilenmiş arayüz görselleri ilk kez sızdırıldı. XDA tarafından yayınlanan görsel incelendiğinde radikal değişiklikler gözlenmese de birçok yeniliğin beraberinde geleceğine kesin olarak bakılıyor.

Pixel 3 modeli ile gelecek olan arayüzün selefinden çok fazla bir tasarım farkı yaşamayacağını şimdiden söylemek yanlış olmaz. Bazı uygulama (Ayarlar, Telefon, Kamera ve Mobilbahis Mesajlar) ikonlarının değişeceği sızdırılan arayüz görselinde ortaya çıkarken Google arama bölümündeki mikrofon butonu da bağlı olduğu çubuktan ayrılarak farklı bir butonmuş gibi kendisini gösterecek.

Google'ın Pixel 3 ile gelecek olan yeni arayüzünün bilinen detayları şimdilik bu kadarla sınırlı. Ortaya çıkan görselin haricinde önümüzdeki günlerde detaylı görsellere ulaşılabileceğini düşünüyoruz.Hemen hemen 1 ay sonra düzenlenecek etkinlikte duyurulacak olan Pixel 3 modeli ile bu arayüzün tüm detaylarını görebileceğiz. Ayrıca Google Pixel 2 kullanıcılarının da bu arayüze güncelleme ile sahip olacakları düşünülüyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2018, 23:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER