GM 5 Plus D İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Nihayet Geldi

GM 5 Plus D İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Nihayet Geldi

30 Mart 2018 tarihinde duyurulan GM 5 Plus modelleri için Android Oreo güncellemesinin dağıtımı devam ederken şu ana kadar güncelleme paketi herhangi bir GM 5 Plus D çift sim kartlı modele inmemişti. Ancak şu saatlerde güncellemenin Dual modellerine de dağıtılmaya başlandığı doğrulandı.

General Mobile tarafından duyurulan Android Oreo güncelleme süreci sancılı bir şekilde geçmeye devam ediyor. Daha önce iki kez ertelenen GM 5 Plus için Oreo güncellemesi 30 Mart tarihinde duyurulmuş ve dağıtılmaya başlanmıştı. Ancak güncellemeyi 5 Nisan sabahına kadar çok az kullanıcı cihazlarında görebildi.

5 Nisan itibariyle GM 5 Plus kullanıcılarının büyük bölümüne Pashacasino dağıtılan güncellemeyi alamayan cihazlar için firma 8 Nisan tarihini güncellemelerin tamamlanmasının planlandığı tarih olarak göstermişti. Ancak belirtilen tarihte halen güncellemeyi alamamış kullanıcıların bulunduğu belirtilirken firmaya eleştiriler devam etti.

GM 5 Plus D İçin Android Oreo Geldi


Özellikle GM 5 Plus D modeli kullanıcılarının güncelleme ile ilgili soru işaretleri an itibariyle son buldu. Bu modele sahip olan kullanıcıların büyük çoğunluğuna bu gece itibariyle güncelleme dağıtılmaya başlandı.

General Mobile GM 5 Plus D modeli için Android 8.0 Oreo güncellemesi ile ilgili görseller..

[gallery link="none" size="full" ids="4337,4338,4339"]

GM 5 Plus D modeli kullanan kullanıcılardan cihazlarında güncellemeyi kontrol etmesini tavsiye ederiz. Muhtemelen hem GM 5 Plus, hemde çift SIM destekli GM 5 Plus D modellerinin tamamına en geç bir iki günde güncelleme inecektir.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 00:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER