Girişimci Doğukan Yüce yeni projeler ile geliyor

Girişimci Doğukan Yüce yeni projeler ile geliyor

Girişimci Doğukan Yüce yeni projeler ile geliyorBaşarıyla devam eden eğitim hayatının yanı sıra genç girişimci olarak da adından söz ettiren Doğukan Yüce, yeni girişimlere hazırlanıyor.

Kurucusu olduğu gençlik organizasyonu Gençlik Eğitim ve Gelişim Organizasyonu (GEGO) ile dünyaca ünlü isimlerle on binlerce genci buluştururken, dünyanın ilk interaktif video platformu olan Lakapp'ın da hazırlıklarını sürdürüyor. Son dönemde ise siyah giyim temalı bir marka üzerine çalışmalarını sürdürüyor.

MUSTAFA DOĞUKAN YÜCE KİMDİR?

27 Eylül 2000 tarihinde Konya'da doğmuştur. Henüz ortaokul öğrencisiyken Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı birlikteliğinde yürütülen bir projede "Geleceğin Liderleri"nden biri seçilmiştir. 2014-2015 eğitim öğretim yılı TEOG Türkiye birincisi olarak Galatasaray Lisesi'ne adım atan Mustafa Doğukan Yüce, lisede organize ettiği etkinlikler ve internet sektöründeki sosyal medya girişimleriyle de dikkat çekiyor. 2016 yılında İstanbul'da kurduğu Gençlik Eğitim ve Gelişim Organizasyonu ile binlerce liseli genci girişimcilik etkinliklerinde buluşturan Yüce, 2017 yılında dünyanın ilk interaktif video platformu olan Lakapp'ın kurucusu olmuştur.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER