GeForce NOW hizmetine 16 yeni oyun daha ekledi

GeForce NOW hizmetine 16 yeni oyun daha ekledi

GeForce NOW hizmetine 16 yeni oyun daha ekledi

GeForce NOW üzerinden oyunu başlattığınız anda oynamaya başlayabilirsiniz ve bu da her zaman “GeForce NOW’da Oyuna Hazır” olmak anlamına geliyor. NVIDIA, bütün oyun güncellemelerini ve yamalarını yöneterek oyun deneyimini bulut oyunculuğu için optimize ediyor. Firma buna ek olarak Game Ready sürücülerini performans iyileştirmeleriyle geliştiriyor. Ek olarak da eğer bir oyun RTX destekliyorsa o oyunu ışın izlemeli grafiklerle oynayabiliyorsunuz. GeForce Now hizmetini de geliştirmeye devam eden şirket, bu hafta paylaşılan güncellemede Steam’de yeni yayınlanan cyberpunk temalı aksiyon oyunu Danger Scavenger ve 16 yeni oyunu da servise dahail ettiğini açıkladı.

Ayrıca NVIDIA, Epic Game Store’un her hafta ücretsiz yayınladığı Stranger Things 3: The Game gibi oyunları da GeForce NOW’a eklemek için çalışıyor. Yeni eklenen oyunları kaçırmamak için NVIDIA’nın her perşembe yayınladığı güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Son olarak, daha önce sistemden ayrılan 3 oyun daha GeForce Now’a geri dönüyor. Bu oyunlar; theHunter: Call of the Wild, Torchlight II ve GhostRunner’ın demosu.

Perşembe günleri yayınlanan GeForce NOW’da Oyuna Hazır güncellemesiyle açıklanan oyunların tam listesi şu şekilde: (Güncelleme Türkiye saatiyle 20.00’den itibaren aktif olacaktır.)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER