Garantili Petek Temizliği

Garantili Petek Temizliği

Garantili Petek Temizliği

Daha iyi ısınma karşılığında daha az ücret ödemenin yolu, kalorifer peteklerinin düzenli olarak temizliğinden geçiyor. Petek temizliği konusunda yılların deneyimine sahip olan firma, İstanbul'un tüm bölgelerine garantili ve profesyonel petek temizliği hizmeti veriyor. Firma temizlik için kullandığı modern makineleri ve konusunda uzmanlaşan personeli ile sisteme ve ortama zarar vermeden, en kısa sürede işlerini gerçekleştiriyor.

Firma müşterilerinin bütçelerine ek bir gider getirmemek için, 2018 petek temizleme fiyatları ile hizmetlerini sürdürüyor. Firma kullandığı NanoClean temizlik maddesi ile tüm peteklerin derinlemesine temizliğini ve daha iyi ısınılmasını sağlıyor.

Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir?

Evlerin istenilen oranda ısınmaması ve ısıtma için daha fazla kombi yakılması, doğal gaz faturalarının artmasına neden olmaktadır.

Firmanın vermiş olduğu profesyonel petek temizliğinin faydaları şu şekilde sıralanıyor;

  • Temizlenen peteklerden su daha hızlı devir daim yapar ve petekler daha çabuk ısınır.
  • Daha az enerji harcanır ve doğal gaz faturalarında % 40 civarında düşüş sağlanır.
  • Radyatörlerin daha uzun süre kullanılması sağlanır.
  • Mekanlarda harcanan gaz oranında, konforlu ısınma sağlanır.

Firma, petek temizliği ile birlikte kombilerin filtresini de temizliyor. Bu nedenle kombilerin de çalışması daha verimli oluyor.

Petek Temizleme Fiyatları Nelerdir?

Firma, petek sayısına göre değişen ve piyasadaki en uygun petek temizleme fiyatı ile il bazında en çok tercih edilen firma olmaya devam ediyor. Petek temizliği ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgilere www.petektemizligifiyatlari.com adresinden ulaşılabilir veya bu adresteki telefon numarası ile iletişim kurulabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER