Game of Thrones Sinematografından LG V30'a Övgü

Game of Thrones Sinematografından LG V30'a Övgü

LG’nin yeni amiral gemisi modeli V30 yaklaşık bir ay önce satışa çıkmıştı ve firma özellikle yeni telefonun video prodüksiyonu yönüne dikkat çekmişti. Son birkaç yılda V serisi LG telefonları gerek ses, gerek video yönünden üst düzey özelliklerle gelirken, V30’da ise yeni sinematografi özellikleri vardı.

Şimdi ise David Franco yeni bir ev yapımı video çekti ve LG V30’u kullanarak cihazın özellikle kamerasını övdü. Peki kim bu David Franco? Kendisi daha önce The Whole Nine Yards ve 3000 Miles gibi filmlerde sinematograf olarak çalıştı. Aynı zamanda kimse adını duymasa da, Game of Thrones’un birkaç bölümünde fotoğraf yönetmeni olarak görev aldı.

Taraftarium />
Görünüşe göre LG’nin V30 çıkışıyla birlikte David Franco bu firmayla ortaklığa girişti ve telefonun tanınıtımını yapmaya karar verdi. Elbette bunu söyleme amacımız kendisinin tarafsızlığına gölge düşürmek değil.

David Franco: ‘LG V30 Kamerası Etkileyici’


Aslına bakarsanız, başarılı sinemacı akıllı telefonları kamera olarak kullanmaya pek de yabancı değil. Kendisi de mekan çekimleri, gözlemleri yaparken yanında nadir olarak DSLR kamera taşıdığını itiraf ediyor. Bunun yerine mesafe hesaplamaları, güneşin pozisyonu gibi işlerde üst düzey akıllı telefonlar tercih ediyor. Ve kendi kelimeleriyle de ifade edecek olursak, V30’un kamerası kesinlikle etkileyici seviyede.

Kaldı ki, LG V30 da satışa sunulduğunda en çok kamera özellikleriyle övgü almıştı.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER