Galaxy S9'la İlgili Yeni Bilgiler Yayınlandı

Galaxy S9'la İlgili Yeni Bilgiler Yayınlandı

Görünüşe göre Samsung Galaxy S9’dan büyük sürprizler bekleyenler umduğunu  bulacaklar. Çeşitli Güney Kore kaynakları bazı bilgiler yayınlarken, telefona dair önemli şeyler ortaya çıktı.

Kamera Geliştiriliyor


Her ne kadar Galaxy S9’da fazla yenilikçi özellikler olmasa da, Galaxy S8’in var olan donanımını ve kullanıcı deneyimini geliştirecek. Business Korea’ya göre kamera kısmında bazı farklar olacak.  Note 8’in çift kamerası ve Samsung’un yeni 1000fps slow-mo sensörünü bu cihazda görebileceğiz. Aynı zamanda 3 katmanlı bir kamera olacak.

Yeni kamera tasarımı bir yana, Galaxy S9’da 9:18:5 çerçeve oranı olacağı Vegabet söyleniyor ve Infinity Display kullanılacak. Exynos 9810 veya Snapdragon 845 ile satışa sunulması beklenen cihazda henüz iPhone X benzeri bir 3D derinlik algılayıcı kamera kullanımı ise düşünülmüyor. Samsung, bu teknolojiyi muhtemelen 2019 yılındaki amiral gemilerinde kullanacak.

Galaxy S9 Ne Zaman Çıkacak?


Tabii Galaxy S9’da fiyat artışı da olacak ve bunu çeşitli analistler de doğruluyor. Üretim maliyeti artacak olan cihazın fiyatı da ABD için 60-90 dolar artacak. Dolayısıyla Türkiye’de de bunun biraz üstü bir rakam bekleyebiliriz.

Galaxy S9’un Barcelona’da düzenlenecek olan MWC fuarında tanıtılması bekleniyor ve bu gerçekleşirse, yeni telefonu 25 Şubat gibi bir tarihte görebiliriz. Şimdilik elimizdeki bilgiler bu kadarıyla sınırlı ve kesin de değil. Dlayısıyla emin olmak için Samsung’u beklemekten başka çaremiz yok.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER