Galaxy S8 Android Oreo Beta 3 Geliyor

Galaxy S8 Android Oreo Beta 3 Geliyor

Son birkaç aydır Samsung Android 8.0 Oreo’yu yeni nesil telefonlarına getirmek için sıkı çalışıyor. Geçtiğimiz haftalarda da Güney Koreli teknoloji devi Galaxy S8 ve S8 Plus modelleri için bir beta programı başlatmıştı ve ardından programın ikinci aşamasına geçmişti.

Beta 3 Başladı


O günden bu zamana kadar herhangi bir haber çıkmasa da, şimdi İngiltere Samsung Members topluluğu yöneticisi üçüncü beta programının çok yakın bir tarihte başlayacağının müjdesini verdi. Her ne kadar net bir tarih söylemese de, önümüzdeki birkaç gün içinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Aslında her türlü bu gecikme için geçerli sebepler var. Samsung muhtemelen en stabil ve hatalardan arındırılmış Android işletim sistemini sunmak için çabalıyor ve bu Kralbet yüzden fazla acele etmiyor. Bilindiği gibi program şu anda sadece ABD, İngiltere ve Güney Kore bölgelerinde aktif fakat yeni güncellemeyle birlikte ülkeler genişleyecek. Hatta Hindistan, Almanya ve Çin kesinleşen ülkeler arasında yer alıyor.

Kimler Katılabilir?


Fakat maalesef Türkiye’de yaşayan Galaxy S8 kullanıcılarının beta programına katılım şansı olmayacak gibi duruyor. Şu anda sadece Amerikalılar ve Sprint veya T-Mobile hat kullanan kişiler giriş yapabiliyor. İlerleyen günlerde ise diğer bölgelere açılma ihtimali yüksek.

Galaxy S8'in 64GB sürümü şu anda Türkiye'de yaklaşık 3200 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2017, 21:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER