Galaxy Note 9 cep yakıyor

Galaxy Note 9 cep yakıyor
Samsung’un yeni amiral gemisi modelini tanıtmasına artık sayılı günler kaldı. Bilindiği üzere Güney Koreli teknoloji devi 9 Ağustos’ta düzenleyeceği özel bir etkinlikle Galaxy Note 9 modelini tanıtacak. Tasarımsal anlamda Note 8 ile hemen hemen aynı olması beklenen cihazın, yeni nesil S-Pen’i ile öne çıkması bekleniyor. Samsung’un üst segmentteki yeni üyesi, S-Pen’i haricinde, fiyatıyla da fark yaratacağa benziyor.

Şu an hali hazırda piyasadaki en pahalı telefon 999 dolarlık fiyatıyla iPhone X diyebiliriz. Telefonun fiyatı bölgelere göre farklılık gösterse de Avrupa’daki raf fiyatı da 1150 euro civarlarında. Elbette çeşitli perakendecilerde iPhone X’i bu fiyatın çok daha altına da almak mümkün.

Peki Galaxy Note 9 kaç dolarlık etiketle raflardaki yerini alacak? Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 9 ön sipariş fiyatı ile ilgili bazı detaylar sızdırılmıştı. Nitekim sızdırılan bilgilerde telefonun Sekabet 900 doların üzerinde bir başlangıç fiyatına sahip olacağı belirtiliyordu.

Nitekim Galaxy Note 9 ön sipariş fiyatı Endonezya kaynaklı bazı afişlerle de doğrulanmış oldu. Sızdırılan bu afişlere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER