Galatasaraylı Futbolcu Victor Nelsson´a İspanyol Teklifi 

Galatasaraylı Futbolcu Victor Nelsson´a İspanyol Teklifi 

Galatasaraylı Futbolcu Victor Nelsson´a İspanyol Teklifi 

Galatasaray’ da top koşturan, Victor Nelsson, Avrupa’nın gözdesi oldu. Danimarkalı ünlü futbolcu İspanyadan aldığı son teklifle, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Galatasaraylı Victor Nelsoon Transfer Haberi

Galatasaray´ın bu sezon süper ligde sergilemiş olduğu başarısız tabloya rağmen Galatasaraylı birçok futbolcuya, transfer teklifi yağmaya başladı. Bu futbolculardan biri de Danimarkalı ünlü savunma oyuncusu Victor Nelsson. Galatasaray´ın sezon başında renklerine bağladığı ünlü savunma oyuncu Victor Nelsson´a son teklif İspanya´nın Sevilla takımından teklif geldi. İspanyanın başarılı takımlarından Sevila´nın teknik diröktörü Monchi, Galatasaray´ a yaptığı transfer teklifinde, gerekli şartlar oluşursa, Victor Nelsson´ı kendi renklerine bağlamak istediklerini belirtti. Galatasaray Futbol Kulübünün transfere sıcak baktığı son çıkan haberler arasında yerini aldı. bonusdayı

Galatasaraylı Futbolcu Victor Nelsson´a İspanya İlgisi

Danimarkalı 23 yaşında ki ünlü futbolcu Victor Nelsson, sezon başında Galatasaray´a transfer olmuştu. Galatasaray savunmasında görev alan Victor Nelsson, 2026 yılına kadar Galatasayla sözleşme imzaladı. Kopenhag´dan transfer olan ünlü futbolcu, Galatasaray formasıyla tam kırk iki maçta top koşturdu. Galatasaray bu sezon süper ligde parlak bir tablo sergileyememesine rağmen, birçok futbolcusuna, özellikle Avrupa liglerinden birçok transfer teklifi yağmaya devam ediyor. Bu isimlerden biri de hiç kuşkusuz ki başarılı savunma oyuncularından biri olan Victor Nelsson´a yapıldı. Uzun zamandır İspanyanın gözetiminde olan ünlü futbolcunun eğer şartlar olgunlaşır ve anlaşma sağlanırsa, İspanyanın ünlü takımlarında Sevilla ile anlaşama yapacağı söyleniyor.

Formun Üstü

Formun Altı

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2022, 18:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER