Forklift Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Forklift Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Forklift Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Forklift olarak bilinen iş makineleri, ağır yüklerin taşınması ve istiflenmesi için sıklıkla başvurulan çözümlerden biridir. Ancak bunlar son derece yüksek maliyetlidir. O yüzden kiralanması daha avantajlıdır.

Forklift kiralama için sözleşme ile çalışan bir firma tercih etmeniz önerilir. Ayrıca kiralama işleminden önce, tam olarak nasıl bir forklifte ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeniz önemlidir.

Forklift Kiralama Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Tonaj (Forkliftin yükleme ağırlığı yükün boyutu ve ne kadar yükseğe kaldırılacağına göre seçilmelidir. Yük derinliğinin artması forkliftin kapasitesini azaltır.)
  • Dönme mesafesi ve rampa çıkabilme özelliği (Forkliftin çalışacağı yerde limitler-darlık varsa dönme ölçülerini kontrol etmek lâzımdır. Raflar arası taşımaya uygun bir forklift modeli arıyorsanız 3 tekerlekli olanlara yönelebilirsiniz.)
  • Güç tipi
  • Asansör ve yatay kaydırma (Bunu belirlerken istif ve raf yüksekliğini göz önüne almalısınız.)
  • Lastik seçimi (İz bırakmayan dolgu lastik, havalı dolgu lastik vb.)
  • Vardiya (Forkliftlerin günlük çalışma süresine vardiya denir. Birden çok akü mevcutsa yedek akü ihtiyacı için son derece önemlidir. Her vardiyada farklı bir aküye gereksinim duyulur.)

Kağıthane Forklift Kiralama firması, değişik model, kapasite ve büyüklüklerde forkliftler ile bu alandaki bütün ihtiyaçları karşılar.

Forklift Kiralama Fiyatı

Bu araçların kiralama bedeli modeline ve taşıdığı niteliklere göre değişir. Onun için standart bir fiyatlandırmadan söz edilemez.

Kağıthane Kiralık Forklift firmasını arayarak daha ayrıntılı bilgi edinebilir, ihtiyaç duyduğunuz modeli en avantajlı fiyata kiralayabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER