Fitbit Versa Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Fitbit Versa Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu
Fitbit'in akıllı saat modeli Fitbit Versa, Türkiye pazarına giriş yapıyor. Oldukça kapsamlı özellikler barındıran akıllı saat modelinin özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı.

Özellikle giyilebilir teknoloji ürünleriyle dikkat çeken Fitbit tarafından geliştirilen ve Apple Watch ürününün en büyük rakiplerinden birisi olarak değerlendirilen Fitbit Versa akıllı saat modeli Türkiye'de resmi olarak 15 Mayıs 2018 tarihinde satışa çıkacak.

Fitbit Versa Özellikleri


Tasarım olarak Apple Watch akıllı saat modeline oldukça fazla benzeyen Fitbit Versa, üzerinde bulundurduğu alüminyum kasası ile 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. İncecik tasarımının yanında 1.34inç ekranı Corning Gorilla Glass 3 teknolojisiyle geliştirilmiş ve ürün 4 güne kadar kullanım imkanı sunan pil ile geliyor.

Neyine width="600" height="350" />

Fitbit Versa modeli egzersiz, uyku ve kalp ritmi takibini sorunsuzca yapabiliyor. Fitbit OS 2.0 işletim sistemine sahip olan bu akıllı saat içerisinde 300'den fazla müzik depolanabiliyor.  Deezer uygulaması ile entegrasyonu sayesinde uygulamanın çalma listeleri Fitbit Versa'da depolanabiliyor. Bu akıllı saati satın alanlar aynı zamanda 3 aylık Deezer üyeliği kazanıyor.

iOS, Windows ve Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarla çalışabilen Fitbit Versa, Bluetooth kulaklık desteği ile saatte bulunan müzikleri telefona bağlanmadan dinleyebileceksiniz.


Fitbit Versa Satış Tarihi ve Fiyatı


Fitbit Versa, 15 Mayıs 2018 tarihinden itibaren siyah alüminyum kasalı siyah, gümüş alüminyum kasalı gri ve rose gold alüminyum kasalı şeftali renk seçenekleriyle D&R, Beymen, Vakkorama, Hepsiburada ve Mobicom üzerinden 1199₺ fiyatla satın alınabilecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER