Fenerbahçe'den Sürpriz Atak

Fenerbahçe'den Sürpriz Atak


Tarihinin en kötü başlangıcını yapan Fenerbahçe takımında birçok şey yoluna koyulmaya çalışılıyor. Teknik direktör Cocu ile yapılan sözleşmenin fesih edilmesinin ardından yeni teknik direktör arayışları başladı. Takımı daha iyi seviyelere getirebilecek ve yüksek sıralamaya çıkartabilecek olan isimler hakkında çalışmalar yapılıyor. Bu durumdan kurtaracak ve taraftarında tepkisini çekmeyecek bir isim ortaya atıldı. Bu iddia gerçekleştiği takdir son derece güzel bir hava kulüp içinde esmeye başlayabilir. Taraftarında çok mutlu olacağı Alex – Zico ikilisi ile ön görüşmeler yapılmaya her an başlanabilir.

Derbiye Yeni Teknik Direktör Yetişmeyecek


Galatasaray ile birkaç gün içinde yapılacak olan mücadelenin son derece çekişmeli geçmesini bekliyoruz. Tüm futbol severler bu özel anlara kilitlenerek, ana ortak olmak istiyor. Bir tarafta sakatlıklar can sıkarken, diğer tarafta ise teknik heyet konusunda sorunlar yaşanıyor. Anlaşılacak olan yeni ismin Fenerbahçe derbisine yetişmesi beklenmiyor. Bu anlamda takımın başında alt yapıdan veya yardımcı hocalardan birinin çıkması bekleniyor. Yeni teknik direktör adayları arasında geçen bir isim var ki oda epey heyecan oluşturmuş durumda. Tarihinde takıma çeyrek final oynatan Zico ile yeniden görüşmeler yapılabilir. Anlaşılması halinde Betitbet yeni giriş ile gelecek maçları daha heyecan dolu şekilde takip edeceksiniz. Oldukça heyecan verici ve özel anlar izleyenleri bekliyor.

Efsane İkili Bir Araya Gelebilir


Yaşanacak olan çekişmeli ve etkileyici anları naklen bir şekilde izlemeye hazır olun. Fenerbahçe efsane ikili ile anlaşması halinde taraftarında yoğun desteğini görecek. Yeniden iç saha maçlarında arkasında büyük desteği bulabilecek. Ayrıca takımda yer alan oyuncuların form durumu da toparlanabilir. Betitbet kalitesi ile sizlerde tanışarak, avantajlı bir şekilde yayın olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile beraber ayrıcalıklarla dolu imkânlara sahip olacağınızı unutmayın.
Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER