Fenerbahçe Spor Kulübünde Forma Giyen Frey Kulüp Arıyor!

Geçtiğimiz günlerde Almanya da Pubis ameliyatı olan Micheal Frey, kendisine kulüp bulmak için menajerlik şirketi ile anlaştı.

Fenerbahçe Spor Kulübünde Forma Giyen Frey Kulüp Arıyor!

Micheal Frey, Almanya'da kasığından başarılı bir pubis ameliyatı geçirmesi sonrasında, Soccer Mondial adlı bir menajerlik şirketi ile anlaşma imzaladı. Micheal Frey'in Soccial Mondial adlı şirketi ile yaptığı anlaşma ''Yeni sezon için kendisine bir kulüp arıyor'' açıklamalarını da beraberinde getirdi. İsviçreli yıldız oyuncunun, Fenerbahçe spor kulübüne de sakat olarak geldiği iddia edilmişti.

19 Temmuz 1994 Münsingen, İsviçre doğumlu olan santrafor, yan mevki olarak forvet arkası ve sol kanatta da görev alabiliyor. İddaa Analiz Sitesi üzerinden takip edebileceğiniz oyuncu, bu sezon Fenerbahçe de beklentileri karşılayamamıştı.

24 yaşındaki yıldız oyuncunun maçlarını Hitbet Bonus üzerinden takip edebilirsiniz. Kariyerine ilk olarak FC Münsingen kulübünde başlayan santrafor, profesyonel olarak ilk kez 2012 yılında BSC Young Boys takımında forma giymişti.

İddaa Analiz Sitesi üzerinden takip edebileceğiniz oyuncu, 2014 yılında 3 milyon Euro karşılığına LOSC Lille takımına transfer oldu. 2016 yılında kiralık olarak Luzern takımına gönderilen oyuncu, 2016 yılında 500 bin Euro karşılığında tekrardan BSC Young Boys takımına geri döndü.

Hitbet Bonus üzerinden takip edebileceğiniz Frey, 2017 yılında 400 bin Euro karşılığında FC Zürch takımına, ardından 2018 yılında 2,64 milyon Euro karşılığında Fenerbahçe spor kulübüne transfer oldu. Bu sezon Fenerbahçe ile toplamda 24 maçta görev alan Micheal Frey, bu maçlarda 5 gol ve 1 tane de asist üretebildi.

24 yaşındaki İsviçreli oyuncu, kariyerinde BSC Young Boys takımında 133 maçta 37 gol, FC Zürh takımında 39 maçta 16 gol, LOSC Lille takımında 21 maçta 3 gol ve FC Luzern takımında 17 maçta 4 gol kaydedebilmişti. Fenerbahçe takımında gönderilmesi kesin olan oyuncu, şuan için kendisine takım arıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER