Fenerbahçe İle Medipol Başakşehir Arasında Çılgın Takas Görüşmesi

Fenerbahçe İle Medipol Başakşehir Arasında Çılgın Takas Görüşmesi

Fenerbahçe İle Medipol Başakşehir Arasında Çılgın Takas Görüşmesi

Tarihe geçen derbinin ardından konuşulanlar çeşitlilik kazanmaya devam ediyor. Son olarak ortaya atılan iddia ise gündemi oldukça ısıtacak türden oldu. Fenerbahçe gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmak istiyor. Bunun için ise çalışmalarını şimdiden sürdürüyor. Özellikle de transfer çalışmaları hız kazanmış durumda. Güçlü bir takımın ortaya çıkarılması için çalışmalar sürüyor. Bu iddia ise oldukça çok konuşulacak türden oldu. Medipol Başakşehir ile aralarında bir takas görüşmesi geçiyor. Kadroda düşünülmeyen Ozan Tufan yerine İrfan Can Kahveci’nin transfer edilmesi bekleniyor. Tüm süreç Vivusbet ile sizinle buluşuyor.

Bu Transfer Görüşmesi Çok Konuşulacak

Takımda düşünülmeyen isimlerle yolların ayrılması ve yerlerine ihtiyaçlar doğrultusunda yeni isimlerin katılması planlanıyor. Bu doğrultuda öne çıkan isimlerden biri de Ozan Tufan oldu. Yedekler listesine bile girmekte zorlanan oyuncu ile yolların ayrılması planlanıyor. Bunun ise bir takas içinde kullanılması öne çıktı. Oyuncu ile yolların ayrılarak yerine İrfan Can Kahveci isminin transfer edilmesi düşünülüyor. Medipol Başakşehir ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlanması durumunda açıklanacak olan transfer gündemi şimdiden ısıtmayı başardı. https://vivusbetgiris.com/vivusbet/ ile gelecek maçlardaki lig heyecanı yine üst düzeyde yaşanacak.

Güçlü Bir Takım İçin Kollar Sıvandı

Kazanan ve doğrudan şampiyonluğa oynayan takımın oluşturulması için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Yapılan çalışmaların geleceğe yönelik olması da dikkat çekiyor. Ayrıca çalışmalarını şimdiden yapılıyor olması da önemli. Böylelikle yaz kamp dönemine tam kadro olarak girmek isteyen bir Fenerbahçe var. Bu durum daha iyi bir hazırlık sürecini buda birbirine uyum sağlayan bir takımı beraberinde getirecek. Vivusbet Yeni Adresi ayrıcalıkları ile heyecan daima yanınızda olacak. Beklentilerinizi ve beğeninizi kazanacak olan anlarda heyecan tavan yapacak. Sizde uzak kalmamalısınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER