Fenerbahçe Büyüktür ve Küfür Etmez Kampanyası

Fenerbahçe Büyüktür ve Küfür Etmez Kampanyası
 

Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından biri olan ve 2012 yılında İstanbul Şişli’de kaybettiğimiz Lefter Küçükandonyadis Sportoto Süper Lig’in 2018-2019 sezonunda ismiyle anılacak. Bildiğiniz gibi bu sezonda son derece farklı işler gerçekleşecek. Özellikle kulüplerin yeni transferleri ve yeni yapılanmaları dikkat çekecek. Tabii Fenerbahçe’nin yeni Başkanı ve yeni yönetimi dikkatleri en fazla çekenlerin başında geliyor. Ali Koç başkan olduğundan beri farklı projelere imza attı ve bu kez de Fenerbahçe Büyüktür ve Küfür Etmez kampanyası ile karşımıza çıktı. Gerçekten Betpas gibi platformlarca desteklenen bu kampanya çok kısa sürede özellikle sosyal medya üzerinde yayıldı. Bu noktada kulübü ve başkanını tebrik ediyoruz.

Fenerbahçe Küfür Etmez


Fenerbahçe futbol takımında hem yapılanma anlamında hem de strateji anlamında büyük değişimler yaşandı. Özellikle Fenerbahçe’nin rakibine daha saygılı ve daha duyarlı olacağını belirten başkan Ali Koç diğer kulüplerden de tam destek aldı. Bu kampanya kapsamında taraftarın hem sokakta hem tribünde hem de ekran karşısında küfür etmemelerini istediler. Yönetim ekibi ile birlikte bu kampanyaya imza atan sarı lacivertli kulüp diğer takımlara da örnek teşkil ediyor. Diğer takımların taraftarlarının da bu şekilde yaklaşması gerekiyor. Her zaman Restbet ve benzeri platformlar üzerinde teşvik edilmesi gerekir. Böylece daha nezih bir ortamda futbol oynanmış ve büyük keyif alınmış olacaktır.

Ali Koç Farkındalık Yarattı


Kulübün başına geçtiğinden beri diğer takımların başkanları ile çok daha ılımlı bir politika yürüten Ali Koç, gerçekten futbolda ortamın daha da yumuşamasını sağladı. Ezeli rakibi Galatasaray taraftarlarından bile övgü dolu geri dönüşler alıyor. En iyi transfer politikasını yürüten kulübün Beşiktaş olduğunu dile getiren Ali Koç, bunun haricinde diğer kulüpler ile ılımlı görüşmeler de ayarlıyor. Yani kısaca söyleyebiliriz ki futbolda her şey daha farklı bir boyuta taşınıyor. Bu ortamda Youwin üzerinde futbol severler daha da keyif alacak. Takımların çekişmeleri ezeli rekabet ve ebedi dostluk şekline dönecektir. Buna hiç şüphe olmadığını ve diğer takımlarımızın da bu şekilde bir yaklaşım içerisinde olmaları gerektiğini söyleyebiliriz.
Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2018, 19:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER