Fatih Terim Transferde Rotayı Türk Oyunculara Çevirdi

Yeni sezon için en çok konuşulan konulardan biri olarak yabancı kuralı öne çıkıyor. Bu kuralın geçmesi durumunda yabancı serbestisi tamamen ortadan kalkacak. Böyle bir durumun söz konusu olmasının ardından ise şampiyonluk yarışı çok daha farklı bir değer kazanacak. Elindeki yabancı oyuncuları çıkarmak zorunda olacak takımların önemli yerli isimleri de kadrosuna kazandırma çabası gündeme gelecek.

Fatih Terim Transferde Rotayı Türk Oyunculara Çevirdi

Yeni sezon için en çok konuşulan konulardan biri olarak yabancı kuralı öne çıkıyor. Bu kuralın geçmesi durumunda yabancı serbestisi tamamen ortadan kalkacak. Böyle bir durumun söz konusu olmasının ardından ise şampiyonluk yarışı çok daha farklı bir değer kazanacak. Elindeki yabancı oyuncuları çıkarmak zorunda olacak takımların önemli yerli isimleri de kadrosuna kazandırma çabası gündeme gelecek. Bu nedenle Fatih Terim gelecek sezon için puanlarını yerli oyuncular üzerine yamaya başladı. Şuan Fortuna Düsseldorf forması giren Kenan Karaman için girişimler başladı. Betitbet Yeni Adres kalitesi ile maç heyecanına uzak kalmayacaksınız.

Orta Sahaya Türk Takviye Planlanıyor

Almanya’da gösterdiği başarılı performansına ek olarak oyuncunun sahip olduğu Türk pasaportu da transferin gerçekleşmesi için büyük önem kazanmış durumda. Atılacak olan adımların son derece değerli olduğunu söyleyebiliriz. Kenan orta sahanın sağında, solunda ve forvet arkasında forma giyebiliyor. Buda onu başarılı etkili kılan durumlardan biri haline geliyor. Yakından takip edilen ismin gelecek sezon sarı kırmızılı formayı giyebilmesi için girişimlerin kısa süre içinde yapılması bekleniyor oyuncu ile yapılacak olan anlaşmanın yabancı kuralı çerçevesinde çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca yaşanacak olan yüksek kalitede önem taşıyor.

Akrabalarından Transfere Yeşil Işık Geldi

Genç isimlerin transfer çalışmalarında akrabaların etkisi de büyük oluyor. bu nedenle oyuncunun ikna edilmesi kadar akrabalarının ikna edilmesi de önem taşıyor. Kenan’ın akrabaları İstanbul’da yaşarken oyuncunun Galatasaray takımına transfer olmasına da sıcak bakılıyor. Transferin gerçekleşmesi halinde Terim, yıldız adayı bir genç isime daha sahip olacak. Heyecan Betitbet Mobil ile devam ederken, büyük ayrıcalıkları kaçırmamalısınız. Yaşanacak olan heyecan beğeninizi çekecek özellikleri taşıyor. Hiçbirine uzak kalmak istemeyeceksiniz. Görüşmeler yakından takip ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER