Evden Eve Nakliyatın Öncüsü

Evden Eve Nakliyatın Öncüsü
 

Taşınmak herkes için zordur, kimse alıştığı bağladığı evinden ayrılmak istemez, bazen şartlar insanları istemedikleri şeyleri yapmaya mecbur edebilir, ya her şey daha güzel olacaksa? Aradığınız her şeyi bulduysanız? Geriye tek bir sorun kalıyor bu eşyalar ne olacak? Nasıl kırılmadan güvenle taşınacağım? Hem de İstanbul evden eve nakliyat konusunda riskli bir şehirse, işte tam bu anda karşınıza www.onderevdeneve.com çıkıyor. Uzman ekibi, çeşitli boyutlardaki arabaları, eşyalarınızı güvenle evinizden evinize taşıyor, durmadan dinlenmeden size hizmet için ellerinden geleni yapıyorlar. Evden eve nakliyat onların işi pişman olmayacaksınız.

Taşınırken Dikkat

Eşyalarınızı güzel paketleyiniz, kırılacak eşyalarınızın üstüne 'kırılacak yazma hususu ile belirtiniz. Cam, bardak, tabak gibi özellikle hassas eşyalarınızı gazete yardımıyla sarınız. Nakliye firmanız ile bir hafta önceden anlaşınız, randevunuzu alınız. Son güne bırakmayınız özellikle www.onderevdeneve.com gibi Tipobet garantili ve sigortalı firmaları tercih ediniz. Gerek görmediğiniz hiç bir eşyayı kutulara koymayın. Neyi nereye koyduğunuzu unutmamak için kolilere numaralar verin. Nakliye arabanıza kırılacak eşyaları en son koydurun, altta kalıp zarar görmesinler.

Nakliye Hizmetleri

Evden eve nakliyat,

Kurumsal eşya nakliyatı,

Ofis nakliyatı,

Müze taşımacılığı,

Hassas eşya taşımacılığı,

Fabrika nakliyatı,

Laboratuar nakliyatı,

Askılı tekstil taşımacılığı,

Parsiyel eşya taşımacılığı,

Ambalajlama,

Depolama,

Parça eşya taşımı hizmetleri vardır.

Verilen hizmetler arasından Avrupa yakasından Anadolu yakasına nakliyat, Anadolu yakasından Avrupa yakasına nakliyat. İstanbul'dan başka illere nakliyatı da vardır.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER