Eşya taşıma hizmetleri

Günümüzde eşya taşımak oldukça kolay bir hal almıştır. Bunda nakliye şirketlerinin çabası asla yadsınamaz. Ancak eşyalarınızın özenle ve güvenle taşınması için güvenilir ve kurumsal firmalardan hizmet almak sizin yararınıza olur.

Eşya taşıma hizmetleri

Günümüzde eşya taşımak oldukça kolay bir hal almıştır. Bunda nakliye şirketlerinin çabası asla yadsınamaz. Ancak eşyalarınızın özenle ve güvenle taşınması için güvenilir ve kurumsal firmalardan hizmet almak sizin yararınıza olur. Çünkü bilinmeyen ve size güven vermeyen firmalar eşyalarınıza sigorta yapmaz, kendi araç flosu yoktur, kiralık araçlar ile taşıma yapar. Bu durum eşyalarınızın hasar görmesine sebep olur. Oysa temiz nakliyat firması sektörde uzun yıllardır hizmet veren köklü bir kuruluştur. Firma İstanbul nakliye firmaları arasında en prestijli firmadır.

Evden Eve Nakliyat

Ev eşyaları büyüklü küçüklü birçok parçanın olduğu eşyalardır. Bu nedenle paketlemesi de eşyanın türüne göre farklılık gösterir. Firma evden eve nakliyat sırasında kanepe koltuk gibi eşyaları battaniyelere sararken beyaz eşyaları köpük kutuların içine yerleştirir. Bunun yanında eşyaların araca yerleştirilmesi için de gereken hassasiyet gösterilir. Firmada çalışan her personel taşımacılık alanında eğitim görmüş kalifiye elemanlardır. Aynı zamanda şehirler arası taşımacılık hizmeti de veren firmanın geniş ve modern araç floları bulunur. Firmada görevli şoförler mesleki tüm eğitimlerini tamamlamış lisanslı personellerdir.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hızlı bir şekilde yapılmadır. Çünkü bir taraftan ofis eşyaları taşınırken diğer taraftan işlerin aksamaması gerekir. Firma bu durumları göz önünde bulundurarak ofis taşıma işlemi için önce ekspertiz gönderir. Ücretsiz keşif yapan ekspertiz eşyaların ne zaman ve ne şekilde taşınacağını belirler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER