ESTETİK OPERASYONLARDA YENİ DÖNEM!

Pandemi ile birlikte evden çalışan ve uzun süre evde birlikte vakit geçiren çiftler birbirlerine 'estetik' hediye ediyor!

ESTETİK OPERASYONLARDA YENİ DÖNEM!

Covid 19 sebebiyle toplantı, davetlere katılım zorunluluğu olmayan, sosyal etkinliklerden uzak kalan ve 'estetik operasyonlara' yönelen çiftler; evde dinlenme süreci ve maske ile kamufleyi fırsata çevirerek birlikte güzelleşiyorlar.

Yaşanan süreç ile ilgili KBB ve Burun Estetiği Uzmanı Op. Dr. Oray Karaçaylı yaptığı açıklamada;  koronavirüsün insanların alışkanlıklarını değiştirdiğinden, ciddi moral bozuklukları ile birlikte kendilerinin ve en yakınındaki kişilerin kusurlarını daha çok görmeye başladıklarından ve estetik operasyonlara eşleriyle birlikte başvuranlar tarafından gelen yoğun talepten bahsetti.

Hastalar ameliyat sonrasında evden çalışabildikleri ve bu süreci dinlenerek geçirebildikleri için iyileşmenin de daha hızlı gerçekleştiğini belirten Karaçaylı; tüm yüz ve vücut bölgesinde estetik ve botox işlemlerine taleplerin pandemi sürecinde arttığını ve mevcut maske zorunluluğu ile kamuflesi daha kolay olduğundan burun ameliyatlarının özellikle tercih edildiğini açıkladı.

www.oraykaracayli.com

Haber: Simre Reklam İletişim & Marka Danışmanlığı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER