Essential Üst Düzey Yöneticisinin Ayrılığı Şok Etkisi Yapabilir

Essential Üst Düzey Yöneticisinin Ayrılığı Şok Etkisi Yapabilir

Essential firmasında sular durulmuyor. Firmanın büyük ses getirerek tanıtımını yaptığı akıllı telefon modeli ile ilgili kargolama ve sevkiyat problemleri devam ederken, başkan vekili Brian Wallace da firmadan istifa ettiğini açıklaması işleri iyiden iyiye karıştırdı.

Andy Rubin tarafından tasarlanıp geliştirilen Essential PH-1 akıllı telefon modeli söz verilen tarihlerde kullanıcılarla buluşamadı. Firmanın yaşadığı kargolama ve sevkiyat problemleri can sıkıcı hale gelmişken bu modeli bekleyen kullanıcıların da Essential'e olan güvenlerinin azaldığı sosyal medya üzerinden yapılan eleştirilerde gözlemleniyor.

Essential firması yeni akıllı telefonları ile ilgili problemlerle uğraşadursun bugün gelen bir istifa haberi işleri daha da kötüye götürecek gibi gözüküyor. Şirketin başkan vekili Brian Wallace istifa ettiğini belirtirken Business Insider raporlarına göre şirkette İletişim Departmanı Başkanı olarak görev yapan Andy Fouche'ın da istifa ettiği belirtiliyor.

Essential firmasının Andy Rubin tarafından tasarlanan Essential PH-1'in kargo işlemlerine henüz başlayamamış olması bir yana dursun, şimdi de ortalık şirketin Başkan Vekili Brian Wallace'ın istifasıyla karışmış durumda.

İstifa Nedenleri Tam Olarak Açıklanmış Değil


Andy Rubin tarafından 30 Mayıs 2017 tarihinde tanıtımı yapılan ve bir ay içinde kargolanmaya başlanacağı duyurulan Essential Phone'un 15 günlük gecikme sonrası hala daha kargolanmamış olmasının bu istifaların sebebi olabileceği düşünülüyor.

Ancak nedeni her ne olursa olsun üst düzey iki yöneticinin Essential firmasından ayrılışı belli bir seviyede olumsuz etki gösterecektir. Firma için yapılabilecek en iyi şey en kısa sürede Essential Phone modellerinin vitrinlerde yerini alması için sevkiyatlarının derhal başlatılması olacaktır.
Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 20:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk