Eskişehir'in Haber Merkezi

Eskişehir'in Haber Merkezi
 

Ülkemizin birçok ilinde yerel gazeteleri bulunuyor. Her ilin gazete sitesi takipçilerine daha fazla ve daha iyi hizmet verebilmek adına en iyi hizmeti vermeye çaba gösteriyorlar. Ülkemizin birbirinden güzel şehirlerinden birisi olan Eskişehir’in haber sitesi de www.esgundem26.com sitesidir. Bu sitede Eskişehir başta olmak üzere birçok alanda da haber yapmaktayız. Sitede Yerel haberlerden siyaset haberlerine, ekonomi haberlerinden sağlık haberlerine, spor haberlerinden kültür ve sanat haberlerine, güncel haberlerden pazartesi röportajlarına ve daha birçok alanda haberlere yer veriyoruz.

Haber Sitesinde Neler Var?

Eskişehir haberleri adına kurulmuş ve en iyi şekilde hizmet verilen bu sitenin ana sayfasında hemen hemen her alandan son dakika güncellemeler getirilerek hizmet veriyoruz. Siteye girildiği andan itibaren ilk önce birçok Eskişehir son dakika haberleriyle karşılaşırsınız. Ardından öne çıkanlar başlığı ve hemen yanında da güncel haberler başlığı adı altında haberlere yer veriyoruz. En sağda ise foto galeri köşesi bulunuyor. Daha aşağılara inildiğinde yine sağ tarafta günün manşetleri ve yanında yazarlarımızın haberleri bulunuyor. Aşağılara daha da indikçe ekrana Eskişehir Spor’un yer aldığı PTT 1. Lig Puan Durumu çıkacaktır.

Site Hakkında Daha Fazlası

Hizmet açısından birçok alana değinen Eskişehir Haber bunların yanı sıra özel haberler, en çok okunan ve yorumlananlar, hava durumu, namaz vakitleri ve para piyasası hakkında da bilgiler paylaşıyoruz.

 
Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER