Ersun Yanal 6 İsimle Yolları Ayırma Kararı Aldı

Ersun Yanal 6 İsimle Yolları Ayırma Kararı Aldı

Ersun Yanal 6 İsimle Yolları Ayırma Kararı Aldı

Düşme hattında çok zaman geçiren ve zorlu zamandan geçen Fenerbahçe, son olarak alınan Sivasspor galibiyeti ile daha çok rahatlamış oldu. Elde edilen bu galibiyet her ne kadar takımın nefes almasını sağlamış olsa da Ersun Yanal kafasında gelecek sezon planlamalarını yapmaya devam ediyor. Şampiyon olmak için çok güçlü bir takım kurulması için adımlar atan teknik heyet ve yönetimin çalışmaları dikkat çekiyor. İlk olarak ise takımdan gönderilmesi planlanan isimler netleşti. //betitbetyenigiris.net/ fırsatları beğeni topluyor.

İşte Takımdan Gönderilmesi Planlan İsimler

Taraftarında istemediği 6 isim şu şekilde netleşmiş oldu. Carlos Kameni, Roman Neustadter, Yassine Benzia, İslam Slimani, Andre Ayew ve Diego Reyes ile yolların ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor. Kısa süre içinde farklı oyuncularında bu listeye girebileceği yönünde görüşmeler sürüyor. Bu yıl tarihin en kötü oyununun oynanmasının ardından atılacak olan adımların çok büyük önem taşıdığını söylemek mümkün. Tüm futbol severler için harika bir deneyimin yaşanacağı anlarda Betitbet Giriş kalitesi ayrıcalıkları beraberinde getiriyor. Gelecek sezon şampiyon olabilme adına takımdan gönderilen isimlerin ardından alınacak olan isimler konusunda da hızlı davranılması planlanıyor.

Gelecek Yıl Planları Giderek Önem Kazanıyor

Tarihin en kötü sezonunun ardından gelecek sezon şampiyonluk elde edilmesi çok büyük önem kazanmış durumda. Bu şampiyonluğun elde edilmesi içinde ciddi adımlar atılması gerekiyor. Takımdan gönderilmesi planlanan isimlere yenilerinin eklenmesi de gündeme geldi. 6 isim kesinleşirken 6 ismin daha bu listeye dahil edileceği söz konusu olabilir. Yaşanacak olan kıyasıya rekabete eşsiz bir heyecan ekleniyor. Gelecek maçlar takımda oyuncuların geleceğini belirlemek adına büyük önem taşıyor. Gelecek maçlar oyuncular kariyeri içinde daha önemli bir çaba sarf edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER