Endüstriyel tip malzeme dolabı ile takımlarınızı hizaya getirin !

Endüstriyel tip malzeme dolabı ile takımlarınızı hizaya getirin !

Endüstriyel tip malzeme dolabı ile takımlarınızı hizaya getirin !

İnşaat, sanayi, teknoloji ve küçük ölçekte tüm işletmelerde bilindiği gibi birçok ekipman kullanmaktadır. Örneğin bir üretim tesisinde takımlar ve hırdavat ürünleri ve montaj ekipmanları yoğunlukla kullanılmaktadır. En küçük oto tamircilerinde bile takımlar ve iş ekipmanları yoğun bir şekilde kullanılır. Bu ürünler bir firmanın olmazsa olmaz demirbaşlarıdır. Bu nedenle güzel bir şekilde ve güvenli bir şekilde korunması gerekmektedir. Bunun için birçok ürün mevcuttur. Misal olarak malzemelerin ve takımların kilitli bir dolap içerisinde saklanması amacıyla malzeme dolabı modelleri çok uygundur. Metal malzeme dolapları modelleri için yandaki bağlantıya tıklayınız. Ayrıca bir şantiyede veya bir üretim tesisinde birçok personel bulunmaktadır. Bu personeller işyerlerine günlük kıyafetleri ile gelmektedir. Ve günlük ayakkabısı ile gelmektedir. Böylece bir sorun ortaya çıkmaktadır. Bu ürünlerin, bu eşyaların, bu elbiselerin kilitli bir alanda saklanması ve güvenlikli bir şekilde korunması gerekmektedir. Bu ihtiyaç zaruridir.

Genelde mavi yakalı personeller günlük kıyafetler ile işyerine gelmektedir ve elbiselerini bir dolap içerisinde saklamaktadır. Bunlara uygun olarak çelik eşya alanında birçok dolap sistemi mevcuttur. Örneğin soyunma dolabı genellikle elbise ve ayakkabıların saklanması İçin metal malzemeden üretilmiş dolap çeşididir. Güncel soyunma dolabı modelleri için yandaki adrese tıklayınız. Metal soyunma dolapları 6'lı 4'lü 8'li 9'lu gibi birçok modeli içinde tutmaktadır. Ekonomik modeller veya standart modeller Türkiye'de yoğun bir biçimde kullanılmaktadır ve iş güvenliğine uygun olarak üretildiği için son derece güvenlidir. Ayrıca yeni iş güvenliği kanuna göre işyerlerinde çelik soyunma dolapları kullanılması zorunluluktur. Ofis ortamında da belge ve bilgilerin dökümanların saklanması zaruridir çünkü bir iş yerinde çok önemli projeler veya evraklar ofis için önem arz etmektedir.

Bunların kaybolması veya çalınması durumunda firma sahibi zarar görecektir. Bu gibi nedenlerden dolayı klasör dolapları veya kartoteks dolapları gibi arşivleme sistemleri yoğun olarak kullanılmaktadır. Klasör dolabı demir malzemeden üretildikleri için yangına dayanıklıdır. Ayrıca kilit mekanizmasına sahip olması ahşap ve plastik muadillerine göre onu avantajlı bir hale çevirmektedir. Genellikle çelik dosya dolabı bir ofis için olmazsa olmaz bir arşivleme sistemidir. Metal dosya dolapları modellerine göz atmak için yandaki adrese tıklayınız. Demir dosya dolapları içerisinde rafları bulunan ve 2 tane kapısı bulunan rafları ayarlanabilen genellikle hafif tip yük için klasör ve dosya gibi örneği saklanması için ideal ürünlerdir. 30 kiloya yakın rafların taşıma kapasitesi mevcuttur raflar metalden üretilmiştir ve dolabın bütünü metaldir. Engin Metal firması uzun yıllardır metal dolap sektöründe öncü bir firma olarak imalat hayatına devam etmektedir. Bilindiği üzere piyasada birçok çelik dolap imalatı yapan firma mevcuttur.

Fakat eğer yanlış tercihlerde bulunulduğunda dolapların ömrü pek uzun olmamaktadır. Çok ince metalden yapılan ürünler zamanla bozulur ve erkenden dağılmaktadır. Bu nedenle piyasada eski ve ürünleri ile kaliteli bir şekilde imalat yapan firmaların tercih edilmesi daha mantıklıdır. Çelik çalışma tezgahı modelleri genellikle atölye ve tamirhane gibi bakım onarım ve montaj yapılan yerlerde tercih edilmektedir. Üzerinde çalışma imkanı sağlar ve takımların kaybolması önlenir güncel tezgah modelleri için yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Firmanıza uygun metal dolap modelleri için Engin Metal Çelik Eşya firması ile iletişime geçerek ofisiniz ve iş yeriniz için ideal ürünlere sahip olabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk