En Yeni Parçaların Gitar Akorları Merkezi

En Yeni Parçaların Gitar Akorları Merkezi
 

Gitara yeteneği olan pek çok enstrüman sanatçısının ilk öğrendiği çalma metotlarından bir tanesi olan gitar akorları gitaristlerin duygularını ifade etme biçimlerinde oldukça etkilidir. Çeşitli ritimlerle çalınan gitar akoru konusunda gitaristler her zaman iyi bir arşive sahip olmak istemektedir. Ancak elverişli ve doğru tabların yer aldığı akorların bulunamaması nedeniyle gitar severler arşiv oluşturma konusunda zorluk yaşamaktadır. Akorlar.org olarak siz değerli takipçilerimiz için binin üzerinde akor arşivimizle hizmetinizdeyiz.

Akorlar Sitesi Hakkında

Sitemiz dijital anlamda ülkemizin en güncel ve en büyük gitar akoru merkezi statüsünde yer almaktadır. Akor merkezi konumundaki sitemizde binin üzerinde parçanın akorlarına ulaşabilir, en hit parçaların ve insanlar tarafından en fazla dinlenen şarkıların gitar akorlarına sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle aradığınız fakat bulamadığınız parçaları, sitemizde yer alan search kutucuğu vasıtasıyla bulma imkanı yakalayabilirsiniz. Öte yandan akorlar arşivi sitemizde rastgele sekmesi aracılığıyla şansınıza çıkacak olan parçaların akorlarına da ulaşabilirsiniz.

Akorlar Sitesi Kontrol Paneli Nasıl Kullanılır?

Sitemizde yer alan arşivlerimizdeki parçaların tümünde kontrol paneli uygulaması bulunmaktadır. Bu kontrol paneli üzerinde parçalar üzerinde tonlama ayarlamaları, ekran rengi ayarlaması ve yazı büyüklüğü ayarlamaları yapabilmeniz mümkündür. Sitemizde kullandığımız parçaların tümü beyaz arka plan üzerinde bulunduğundan bu görüntü gözlerinizi yorabileceğinden dolayı ekran renginde değişiklik yapabilir, yazı büyüklüğünü kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 22:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER