En Kaliteli Etiketler İçin Barkod Online

En Kaliteli Etiketler İçin Barkod Online

En Kaliteli Etiketler İçin Barkod Online

En Kaliteli Etiketler İçin Barkod Online

Onlarca farklı sektörde etiket ve barkodlar sıklıkla kullanılmaktadır. Aldığınız gıda ürünlerinde, giysilerinizde veya beyaz eşyalarda dahi etiket vardır. Her ne kadar tamamen ürün fiyatını belli etmek için olduğu düşünülse de etiketlerin işlevi çoktur. Kullanım bilgileri, kılavuzu hatta ürünün önemli bir detayını etiketlerden öğrenebilirsiniz. Bu bağlamda birçok sektör için etiket teminatı oldukça önemli bir noktadır.

En kaliteli ve ihtiyaca uygun etiketler için Barkod Online sitesine göz atabilirsiniz. Özellikle de giyim sektörü için fazlasıyla uygun fiyatlarda etiket alabilmeniz mümkündür. Bu bakımdan firma sunduğu online alışveriş olanağı ile de ilgi görmektedir.

Termal Etiket Nedir?

Birçok farklı etiket türü bulunmaktadır. Bu etiketler arasında yaygın kullanıma sahip olanı ise termal etikettir. Termal etiketler ribon kullanılmadan üretilen ve hızlı kullanılması gereken etiketlerdendir. Kısa süre içerisinde kullanılmazsa dış etkenlerden dolayı kararma yapabilmektedir. Bu bakımdan değerlendirdiğimizde termal etiketler gıda ürünlerinde tercih edilebilir. Bunun dışında alkolü, ısı ve ışık gibi etkenlerden kararma yapabilmektedir.

Termal etiketler termal kağıdın üzerinde direkt olarak basılmaktadır. Yazıcının verdiği ısı ile kağıda sıvılaştırılmış şekilde geçer. Böylece baskısı da kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu bağlamda en uygun fiyatlı etiket çeşitlerinden biri olarak da nitelendirilmektedir. Barkod Online sitesinde termal etiketleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunun için firmanın online web adresine erişim sağlamanız yeterlidir.

Termal Etiket Kullanım Alanları

Termal etiketler günümüzde birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Aynı zamanda koruyucu olmadan direkt basılabilir olması da binlerce ürünün kısa sürede üretilmesini sağlar. Bu kapsamda kullanım alanı da geniş bir kategoride yer almaktadır. Tekstil, gıda, kozmetik hatta sağlık alanında dahi kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra termal etiketler ayakkabılar da tercih edilen etiket türlerinden biridir.

Genel anlamda termal etiketler uygun bir meblağda sunulduğu için her sektörde kullanıma açıktır. Hangi alanda hizmet veriyor olmanızdan daha çok ürünlerin satışının artmasını sağlamaktadır. Hızlıca barkod okuma ve sisteme ürün girme işlemlerini gerçekleştirebilmenizi de sağlar. Bu bakımdan termal etiket en çok tercih edilen türlerden biridir.

Termal Etiketlerin Özelliği

Termal etiketlerin özelliklerinin başında dış etkenlere karşı dayanıksızlığı gelmektedir. Bu nedenle de kısa sürede kullanılması ve hızlı tüketilmesi gerekmektedir. Işıklara, ısıya veya alkolü gibi etkenlerde direkt olarak kararma oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra ribon olmadan da direkt olarak baskı yapılabilmektedir. Bu kapsamda termal kağıtlarda yazıcının verdiği ısı baskı için yeterli olmaktadır.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra termal etiketler kolay baskı ve hızlı kullanıma vesile olur. Bu nedenle de fazlasıyla tercih görmektedir. Herhangi bir sektörde termal etiket ile karşılaşmanız mümkündür. Diğer etiketlere nazaran daha hassas bir yapısı bulunmaktadır. Eğer siz de termal etiket almak istiyorsanız Barkod Online sitesine erişim sağlayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.barkodonline.com/etiketler/termal-etiket

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER