En iyi Ümraniye Sürücü Kursu

En iyi Ümraniye Sürücü Kursu

En iyi Ümraniye Sürücü Kursu

Sektördeki birçok sürücü kursu , sadece ehliyet almaya yönelik eğitim vermekte, bu nedenle de istenen yeterlilikte sürücüler yetişmemektedir. Gerekli seviyede eğitim alamayan sürücüler, ehliyetleri olsa bile güvenli sürüş yapamamaktadır.

Tüm hizmetlerinde kalite ve güvenliği ön plana koyan firma, Ümraniye sürücü kursu sektöründeki modern hizmetleri ile marka haline gelmiştir. Firma, eğitimlerini en güncel yayınlara ve gelişmelere uygun olarak gerçekleştirmektedir. Firma, bakanlıktan tüm izinlere ve gerekli belgelere sahip olarak hizmet vermektedir.

Firmanın Hizmet Özellikleri Nelerdir?

Firma, Ümraniye ehliyet kursu olarak, diğer kurslardan öne çıkan hizmet özelliklerine sahip bulunuyor.

Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanıyor;

  • Firmanın eğitmenleri, konusunda uzmanlaşmış ve sektörün en deneyimli personelinden oluşmaktadır. Eğitmenler ayrıca eğitim alan kişilere nasıl yaklaşılacağı konusunda eğitimli ve güler yüzlü uzmanlardan seçilmiştir.
  • Firma, adayları ile kayıt tarihinden, ehliyetin teslimine kadar olan süreçte iletişimde bulunuyor ve her safhada tam destek sağlamaktadır.
  • Teori dersler için modern, hijyenik ve özel tasarlanmış dershaneler bulunmaktadır.
  • Firma, direksiyon eğitimlerini özel olarak hazırlanan ve son model araçlarla vermektedir.
  • Teorik derslere katılamayan adaylar için, ücretsiz telafi dersleri veriliyor. Bu dersler adayların istekleri çerçevesinde tekrarlanabiliyor.
  • Firma, hem teorik hem de direksiyon dersleri öncesinde, sınavlar yaparak, ehliyet sınavına daha iyi hazırlanılması sağlanıyor.

Ayrıca firma, eğitimlerini hem manuel hem de otomatik vitesli araçlar için ayrı ayrı vermektedir. Firmanın eğitim araçları da, her iki eğitim için yeterli ve özel tasarlanmış seviyededir.

Ders Planlaması Nasıl Yapılıyor?

Firma, teori ders planlamasını, adayların isteklerine göre oluşturduğu gruplarla gerçekleştiriyor. Direksiyon dersleri ise, her adayla yapılan koordine sonucunda kararlaştırılan zamanlarda ve en verimli pist ve yollarda yapılmaktadır.

Firmanın Verdiği Hizmetler Nelerdir?

Firma, ehliyet kursunun yanı sıra SRC belgesine yönelik eğitim, otomatik ve manuel vitesli araçlar için özel direksiyon dersleri ve bayan direksiyon dersleri vermektedir. Firma ayrıca psikoteknik belgesi gibi özel konular için de danışmanlık yapmaktadır.

Diğer Hususlar

Firmanın sitesinden, ehliyet sınavı ile ilgili her türlü bilgiye ulaşılabiliyor. Bu bilgilerin arasında, sınavların yapılış şekli, gerekli evraklar ve sınavlarda çıkmış tüm sorular bulunmaktadır. Ayrıca, adaylar online test bölümünden, zaman sınırlaması olmadan istenilen her anda kendilerini test edebiliyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk