En Hızlı ve Kapsamlı Türk Teknoloji Haberleri Sitesi: TeknoGaste!

En Hızlı ve Kapsamlı Türk Teknoloji Haberleri Sitesi: TeknoGaste!

En Hızlı ve Kapsamlı Türk Teknoloji Haberleri Sitesi: TeknoGaste!

Geçmişi 2011 yıllarına dayanan ve kurulduğu ilk dönemde Türkiye’de en büyük teknoloji sitelerinden birisi olarak gösterilen TeknoGaste, yeni yayın dönemine de iddialı bir giriş yaparak başladı.

Dünyada yaşanan teknolojik gelişmeleri anlık olarak ziyaretçilerine aktarmayı hedef olarak belirleyen marka, alanında bilgili 20’ye yakın yazar kadrosu ile ulaştığı kitleyi günden güne artırmakta. Milliyet, Sabah, BirGün Gazetesi gibi onlarca dev gazetenin de kaynak olarak kullandığı TeknoGaste, bugün itibariyle günlük 10 bin ziyaretçi kitlesine haberlerini ulaştırabilmekte.

Mobil cep telefonlarının evriminden tutun bilgisayar ve tablet dünyasındaki yeniliklere kadar mobil cihaz kategorisinde her markanın yeni ürünlerini detaylı olarak okuyucularına sunarken sosyal medyada gündem olan olayları da inceleme olarak arşivlerine ekliyor.

Bilim ve teknoloji haberleri alanında Türkiye’nin en hızlısı olarak gösterilirken popüler bilgisayar ve konsol oyunlarıyla ilgili de en yeni gelişmeleri kitlesine aktarmakta.

Tasarımında sadeliğe önem veren TeknoGaste, ziyaretçilerini reklama boğmak yerine kolay erişilebilir, gözü yormayan şık görünümü ile de dikkatleri çekmekte.

En iyi Türk Teknoloji siteleri arasında ilk 5 sırada yerini alan teknogaste.com için kısa yollarınıza bir yer açın.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER