En çok takip edilen instagram bloggerlarından  Hafize Yavaş

En çok takip edilen instagram bloggerlarından  Hafize Yavaş

En çok takip edilen instagram bloggerlarından  Hafize Yavaş

İnstagram hesaplarınızda takip ettiğiniz birçok blogger varsa ve onların gündelik yaşamlarına dair tüm paylaşımlarını merak ve zevkle takip ediyorsanız Hafize Yavaş sayfasını da takibe alabilirsiniz. Seyahat, yemek, güzellik ve makyaja dair çok özel ve farklı paylaşımları ile sizlerin hayatına dokunmayı hedefleyen Hafize Yavaş’ı daha yakından tanıdıkça sizler de kendinizi onun renkli kişiliğine kaptırabilirsiniz. Hem gündelik yaşama dair, hem de keyifli anlar ve eğlenceli paylaşımlar için instagram üzerinden Hafize Yavaş sayfasını takibe alabilirsiniz.

Hafize Yavaş yapmış olduğu renkli ve eğlenceli paylaşımlarla sizlere farkında olmadığınız faydalar sunmaktadır. En önemli hayat deneyimlerini büyük bir şeffaflıkla ve açıklıkla sizlere aktaran blogger bu samimiyetini tüm instagram kullanıcılarınıza vermektedir. Aynı zamanda instagram’da influencer olan Hafize Yavaş sayfasını takibe alabilir ve bu renkli yaşama dahil olarak günün stersinden uzaklaşabilirsiniz.

Hafize Yavaş ve merak edilenler

Hepimiz instagramda takip ettiğimiz ve o renkli yaşamlara sahip olan kişilerin gerçek yaşamlarına dair oldukça büyük bir merak içerisindeyiz. Hafize Yavaş hakkında en çok merak edilen detaylar da elbette onun özel yaşantısı üzerinedir.

Hafize Yavaş 23 Kasım 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Bulgaristan göçmeni olan genç blogger İstanbul Çatalca’da doğmuş ve İstanbul’da büyümüştür.

2004 yılında anne olan Hafize Yavaş Cemre isimli bir kız evlada sahiptir. Ve şu an ikinci evliliğinde çok mutlu ve herkesin imrendiği bir yaşantıya sahiptir. 

https://instagram.com/hafizeyavasofficial

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emine çubukçu
Emine çubukçu - 6 ay Önce

Canım tebrik ederim hedefine ulaşmış görünüyorsun

SIRADAKİ HABER
indir full apk