Ekosisteme Zarar Vermeyen Etiket

Ekosisteme Zarar Vermeyen Etiket
İnsanların, hayvanların ve bitkilerin hayatlarını sağlıklı bir biçimde sürdürebilmesi, ekosistemin korunabilmesi ve sürdürülebilirliğini devam ettirmesine bağlıdır. Bu duruma bağlı olarak zaman içinde ekosisteme zarar verebilecek olan, tüm canlıları ırk olarak yok edebilecek zararlı unsurların ortaya çıkması eko-etiket firması olarak istemediğimiz bir durumdur.

Canlılığı tehdit ederek, büyük tehlikelere yol açabilecek olan çevre sorunlarının önüne geçilmesi gereklidir. Sanayideki, gemideki, endüstrideki, tıbbi ve hastanedeki atıkların çevreye ve insan sağlığına duyarlı hale getirilmesi bu çevre sorunlarını zaman içinde azaltarak, geleceğe temiz ve özü bozulmamış bir dünya bırakmamızı ancak bu şekilde sağlayabilir.

Etiket İşlemi Gerçekleştirdiğimiz Ürünlerin Nitelikleri

Etiket işlemini uyguladığımız ürünlerin gerekli bulunan nitelikleri; ekolojik olarak duyarlılığı belli bir seviyenin üstünde olması, ürünlerden aldığımız numunelerin olumlu anlamda testi geçmiş olması, etiket işlemini uygulayabilmemiz için gerekli izinlerinin alınmış olması, üretici firmalara rakip olabilmesi avantajı sunduğumuz için ürün pazarının geniş olması gerektiğidir.

Gerekli niteliklere sahip olan ürünlerin eko etiket firmamız tarafından onaylanması beklenir. Onaylanan ürünler etiket basımına gönderilerek çevreye duyarlığı ve insanlığa zararsız ibaresini taşıyan etiketlerimizin basımı sonucunda üretici firmaya geri gönderilir ve dağıtıma çıkmaya hazır hale gelir.

Üretici Pazarında Öne Çıkma Şansı Tanıyoruz!

Doğaya ve insanlığa zararsız ibaresini taşıyan etiketlerimizin diğer etiketsiz ürünlere göre daha fazla tercih edildiğinden dolayı, üretici pazarında öne çıkmaktadır. Tüketiciler tarafından ürünlerin doğaya zarar vermemesi önem taşıdığından, üretici firmalar da doğaya karşı hassas bir tutum içine girmektedirler.

https://www.eko-etiket.com/
Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER