Ekolojik Üretim

Ekolojik Üretim
Ekoloji dünyanın geçmişi, geleceği ve bugününe dair birçok araştırma yaparak dünyanın geleceğini kurtarmaya çalışan bir bilimdir. Firma olarak ekolojik çevrenin insan açısından büyük önem taşıdığının farkında olarak uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşan kişilerden oluşan kadromuz ile birlikte müşterilerimizin ellerindeki ürünleri teste tabi tutarak ekolojik yönden herhangi bir zararı olup olmadığını ölçmekteyiz. Bu şekilde müşterilerimiz ürünlerine ekosisteme uygunluğuna dair belgelendirme yaparak ilgili müşterilerine güvenle ulaşabilmektedir. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, tüm bu gelişmeleri kendi bünyesine entegre etmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarını her geçen gün daha iyi karşılamaktadır.

Sertifikalandırma İşlemleri

Eko etiket sahibi olmak isteyen müşterilerimizin öncelikle yerine getirmesi gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Üretilen ürünler öncelikle laboratuvar testlerine tabi tutularak uygunluğu test edilir. Eğer bu testten başarılı çıkar ise ürün Turcert tarafından onaylanır. Bunun ardından ise sertifika müşterilerin istediği ürünlere verilmektedir. Yapılan bu işlemler ile verilen sertifikalar dünyadaki tüm ülkelerde geçerli olmaktadır. Firmamızdan alınan etiketler ve sertifikalar ile dünyanın her yerinde satış yapılabilmektedir.

Bu Belgelerin İnsan Sağlığına Etkileri

Belgelendirilen tüm ürünler belirli testlerden geçirilirler. Bu etiketlere sahip olan ürünleri müşteriler sağlıklı ürün olduğunu bildikleri için güvenle alırlar. Çevre etiketi adı da verilen bu uygulama dünya devletlerinin de desteklediği bir uygulamadır. Daha çok bilgi almak için sizleri https://www.ekoetiket.com/ adındaki sitemize bekliyoruz.
Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER