Ekoloji Sertifikası Alarak Markanıza Değer Katın

Bu firma sürdürülebilir tüketim hakkında firmaları ve işletmeleri bilgilendirdiği gibi aynı zamanda bu firmaların doğaya zarar vermeden üretim faaliyeti sürdürmesi konusunda teşvik ediyor.

Ekoloji Sertifikası Alarak Markanıza Değer Katın

Ekomark şirketi, çevre dostu pek çok uygulaması ve organik ürün üretim şartlarına uygun olarak üretimi gerçekleştiren mal ve hizmetler için vermiş olduğu etiketle dikkatleri üzerine çeken ve sürdürülebilir tüketim konusunda sektöre oldukça katkı yapan bir şirkettir. Ekomark etiketi ile sektörde üretilen ürünlerin doğal ürün olduğunu tescilleyen ve bu konuda akredite almış nadir firmalardan olan Ekomark firması, gıda sektöründe hizmet veren, eko-ürün yetiştiren firmalar için ekomark etiketi hizmeti sağlıyor.

Ekomark Firması

Güler yüzlü ekibiyle birlikte sektörde sürdürülebilir olarak ekolojik ürün ve hizmet üreten işletmeler için ekomark ve ekolabel etiketi hizmetiyle katkı sunan bir firma ola Ekomark firması, bu hizmetlerin haricinde işletmeler için belgelendirme ve sertifikasyon hizmetleri de sunuyor. Sizler de kaliteli ve çevre dostu üretim şartlarına uygun bir şekilde üretimini gerçekleştirdiğiniz mal ve hizmetler için ekoloji sertifikası alırsanız, işletmenizin bu şartlara uygun bir şekilde üretim gerçekleştirdiğini tescilleyebilirsiniz.

Ekomark Vizyon Politikası

Bu firma sürdürülebilir tüketim hakkında firmaları ve işletmeleri bilgilendirdiği gibi aynı zamanda bu firmaların doğaya zarar vermeden üretim faaliyeti sürdürmesi konusunda teşvik ediyor. Bu markanın en büyük vizyon politikası; çevre dostu ve çevreye duyarlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmaları destekleyerek sektörde farkındalık yaratmaktır. Aynı zamanda Ekomark şirketinin başka bir vizyon hedefi ise, çevre dostu ürünler tasarlama konusunda işletmelere destek olmaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER