Ekipman Muayene

Ekipman Muayene
Günümüzde iş sahalarında kullanılan ekipman ve araç gereçlerinin, laboratuvarda kullanılan cihazların ve aletlerin bütün bunlara ek olarak da gündelik hayatta karşımıza çıkan ve dikkatimizi çekmeyen bir çok cihazın muayene ve kontrolden geçmesi gerekmektedir. Özellikle iş sahalarında ve laboratuvarlarda yapılacak olan işin doğru ve güvenilirliğini tescil etmek, güveliği en üst seviyede tutmak ve aynı zamanda işi standartlaştırmak için periyodik kontrol uygulamaları gerekir.

İş güvenliği ve İş Akışının devamlılığı

İş sahalarında kullanılan ekipmanların periyodik muayene işlemleri firmamız tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Asansör, iş makineleri, basınçlı kaplar, gaz yakma tesisi ve iş ekipmanlarının muayenesi gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Laboratuvar sektöründe elektriksel testler, gaz ölçümleri, LVD ve EMC testleri üzerinden hizmet veriyoruz. Bunlara ek olarak da firmamız üçüncü taraf denetimleri ile güvenlik denetimleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Kaliteli Hizmet Uzman Kadro

Firmamız alanında uzman teknik kadrosu ve deneyimli personeli ile uzun yıllardır test ve denetim hizmetleri alanında hizmet sağlamaktadır. Kuruluşumuz iş güvenliği ve iş sağlığı sektörünün öneminin farkındadır. İş alanlarınızda güvenliğin sağlanması amacı ile uluslararası standartlara uygun yüksek teknoloji cihazları ile kaliteli ve standart prosedürleri dahilinde muayene ve denetim hizmeti sunmaktadır. Firmamız ile ilgili detaylı bilgi ve testler ile ilgili ayrıntılı açıklamalar, iletişim bilgilerimiz ve dahası için https://www.muayene.com/ adresinden bize bizimle iletişim kurabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 19:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER