Dyorex Nedir? DyorEX Borsasında Yatırım Ayrıcalıkları Nelerdir? Global Türk Borsası: DyorEX

Dyorex Nedir? DyorEX Borsasında Yatırım Ayrıcalıkları Nelerdir? Global Türk Borsası: DyorEX

Dyorex Nedir? DyorEX Borsasında Yatırım Ayrıcalıkları Nelerdir? Global Türk Borsası: DyorEX

2021 yılında faaliyete geçen Dyorex, binlerce kullanıcısıyla Türkiye'nin önde gelen kripto borsalarından biri haline gelen İstanbul merkezli bir kripto para borsadır. Dyorex'in entegrasyona sahip olduğu 4 bankadan herhangi biri aracılığıyla Türk Lirası para yatırma ve çekme işlemi yapabilirsiniz. DyorEX hem USDT hem de Türk Lirası çiftleri sunmaktadır. Ayrıca dyorex, diğer borsalardan farklı olarak yatırımcılarına daha iyi hizmet verebilmek için çeşitli avantajlar sunmaktadır.

DyorEX, 7/24 ulaşılabilirlik, Yatırım Mentörü ve Birebir Ücretsiz Eğitimler başta olmak üzere sunduğu birçok ayrıcalıklar ve hizmetler ile ulaştığı yüksek müşteri memnuniyeti, ile Türkiye'nin önde gelen global kripto borsalarından biri olmuştur.

Dyorex sunduğu birçok ayrıcalığının yanında öne çıkan en önemli ayrıcalıklarından biri ise bilinçli yatırımcı oluşturmak ve finansal okuryazarlığı arttırmak için Türkiye’de academy.dyorex.com platformuyla başlattığı Ücretsiz Kripto Para Eğitimi uygulamasıyla bir adım öne geçti.

Ayrıca dyorex Youtube üzerinden pazartesi günleri CNN Eski Ekonomisti Beste UYANIK ve Cuma günleri HalkTV Ekonomisti Barış SOYDAN ile canlı yayınlar yaparak kullanıcılarının gündemden haberdar olmasını sağlamaktadır.

FED Ekonomisti Erkin ŞAHİNÖZ eğitim videolarıyla Dyorex Kripto Para Borsası kullanıcılarının blockchain dünyasını keşfetmeleri için eğitim videoları yayınlamaktadır.

Kullanıcılarının 7/24 hızlı para yatırma ve çekme imkanı sunmak için dyorex, Türkiye’nin en fazla müşterisi olan ve önde gelen dört büyük bankasıyla kullanıcılar rahatlıkla para yatırabilir ve çekilebilirsiniz.

Dyorex üstlendiği sosyal sorumluluklar ve desteklediği Futbol Kulüpleriyle yerel ve global basında isminden sıklıkla söz ettirmektedir.

Dyorex Vizyonu 

"Herkes için Kripto" vizyonu ile yola çıkan dyorex.com, kripto para dünyasını herkes için daha erişilebilir ve anlaşılır hale getirmeye çalışan, kullanıcıların finansal özgürlüğünü artırmasına yardımcı olarak ve kullanıcılarının yatırım yeteneklerinin gelişimine katkı sunmayı hedefleyen bir kripto para borsasıdır.

Dyorex Misyonu

Blockchain ekosistemini destekleyerek, blockchain teknolojisinin hayatın içinde kullanımı ile yeni nesil iş modellerinin oluşmasına katkı sağlamayı amaçlayan bir platform ve toplumsal bakış açısı oluşturmayı amaçlıyoruz.

Sunduğu Ayrıcalıklarla Adından Söz Ettiren DyorEX Güvenilebilir Mi?

Dyorex, mevcut siber güvenlik teknolojilerinin yanında kendi geliştirdiği ekstra güvelik önlemleri sayesinde hem dış tehditlere hem de kullanıcılarımızın hata yapma ihtimaline karşı gerekli önlemleri almaktadır. Tüm veriler SHA-256 şifreleme yöntemi ile şifreli biçimde saklanır. Tüm veriler şifrelenir ve ayrı olarak saklanır ve veriler günlük olarak yedeklenir.

Yedeklenen veriler ayrı ayrı kopyalanır ve kaydedilir. Yatırımcı bilgileri müşteri destek ekibimiz, üst düzey yöneticilerimiz veya diğer çalışanlarımızla paylaşılmaz.

Ayrıca, müşteri destek ekibimiz, gelen soruları yanıtlarken müşteri kimliklerini kaydetmek için bankacılık işlemlerinde de kullanılan doğrulama yöntemlerini kullanır.

Ayrıca, müşteri destek ekibi, kullanıcılardan hiçbir koşulda şifrelerini ve cüzdan adresleri ile ilgili bilgileri paylaşmalarını talep etmeyecektir. Bütün müşteri temsilcileri ve bütün borsa sistemi bağımsız denetim şirketleri tarafından belirli aralıklara denetlenmektedir.

Kullanıcılara ait fiat paralar (TRY) yakın ilişki içinde olduğumuz banka hesaplarında tutulmaktadır. Yatırım yapılan kripto para birimleri, internete bağlı olmayan soğuk cüzdanlarda saklanır. Sıcak cüzdanlarda sadece günlük likidite sağlayan miktarlar saklanır. Likidite her zaman kontrol altındadır ve gerektiğinde soğuk cüzdanlardan transferler yapılır. Tüm cüzdanlar şifrelenir.

Dyorex Kripto Para Borsası Sunduğu Hizmetler

Dyorex, sunduğu ayrıcalıklar sayesinde Türkiye’nin önde gelen global borsalarından olmuştur.

Dyorex eğitim çalışmaları haricinde kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği ve kullanıcıları tarafından oldukça değerli bulunan ayrıcalıklarından olan Yatırım Mentörü uygulamasıyla özel atanan alanında uzman yatırım danışmanları ile son gelişmeleri, beklentileri ve yenilikleri kullanıcılarına bilgilendirmektedir.

Ayrıca Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) başta olmak üzere altcoinlerin analizleri ve günlük gelişmeler ile ilgili sürekli bilgilendirici içerikler ve haberler gün içerisinde kullanıcılara academy.dyorex.com internet sitesi üzerinden ulaştırılmaktadır.

Kullanıcılar tarafından en çok beğenilen ayrıcalıklardan biri ise, Ücretsiz Birebir Webinar eğitimleridir. Bu eğitimlerde Teknik ve Temel Analiz başta olmak üzere toplam 22 Konuda 12 saat süren eğitimler verilmektedir.

Dyorex Teknik ve Temel Analiz eğitimleri yanında bünyesine kattığı FED Ekonomisti Erkin ŞAHİNÖZ sayesinde kullanıcılarının blockchain teknolojisini anlamaları içinde ücretsiz eğitimler vermektedir.

Bunlara ek olarakta dyorex youtube kanalında gerçekleşen canlı yayınlar ile kullanıcıların piyasaya ve gündeme karşı hazır bulunuşlukları arttırılmaktadır.

Sizlerde sunduğu ayrıcalıklar ve hizmetler ile fark yaratan, adından söz ettiren Dyorex Kripto Para Borsası üzerinden Bitcoin, Ethereum başta olmak üzere 30 üzerinde kripto para alım satım işlemlerini güvenle dyorex.com gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER