Dubai Serbest Bölgede Şirket Kurmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Günümüzde işini yurt dışına taşımak isteyen işletmeler için Dubai en ideal yerler arasında bulunuyor. Dubai serbest bölgede şirket kurmak istediğinizde tamamının ya da %51 kısmının size ait olmasını sağlayabilirsiniz.

Dubai Serbest Bölgede Şirket Kurmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Günümüzde işini yurt dışına taşımak isteyen işletmeler için Dubai en ideal yerler arasında bulunuyor. Dubai serbest bölgede şirket kurmak istediğinizde tamamının ya da %51 kısmının size ait olmasını sağlayabilirsiniz. Bölgede tam olarak 45 den fazla serbest bölge bulunuyor. Bu bölgelerde ki prosedürleri uygulayarak sizde işinizi Dubai’ye taşıyabilirsiniz. Dubai serbest bölgede şirket kurmak isteyenler günümüzde bu konuda detaylı bilgi almak için bu konuda profesyonel destek almayı tercih ediyor. Sizde faaliyetlerinizi 45 den fazla serbest arasından dilediğinizi tercih edebilir ve işinizi yurt dışına taşıyabilirsiniz. Yasal statü, şirket adı, sermaye yatırımı, tesis kiralama ve kuruluş belgelerini tamamlama gibi birçok detaya dikkat ederek kuruluş işlemlerini tamamlamak için büyük bir adım atmayı başarabilirsiniz.

Dubai Serbest Bölgede Şirket Kurma Bilgisine Nerden Ulaşabilirsiniz

Son yıllarda giderek artan yurt dışı yatırım heyecanları arasında kuşku yok ki, Dubai ilk sırda yer alıyor. Dubai serbest bölgede şirket kurmak için ihtiyacınız olan birçok bilgiye sizde internet üzerinden https://www.albatrosdubai.com/dubaide-sirket-kurmak/ adresine göz atarak bilgi edinebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER