Dr. M. Zahid Uzunlar Bir Projeye Daha İmza Attı

Dr. M. Zahid Uzunlar Bir Projeye Daha İmza Attı

Dr. M. Zahid Uzunlar Bir Projeye Daha İmza Attı

THY OPET’in katkılarıyla Dr. M. Zahid Uzunlar ile çocuklarımızı bilinçlendirmeye yönelik projeler tüm hızıyla sürüyor. Doğu illerinin birçoğunda düzenlenen ‘Geleceğin Pilotları’ projesi kapsamında birçok etkinliğe imza atılıyor.

Dr. M. Zahid Uzunlar THY OPET’in desteği ile toplumun yaralarını sarıyor

Hazırlanan projelerle çocukların teknolojiye uyum sağlayıp çağı yakalamalarına fırsat veriliyor. Özelikle doğu illerimizde yaşayan ve ekonomik açıdan durumu kötü ve toplumsal açıdan iyi şartlara sahip olamayan çocuklar projelerle kendini geliştirip hayata güvenle tutunuyor. Uygulanan projelerin en büyük etkilerinden biri gençlerin toplumsal bir takım olumsuz olaylardan uzaklaşıp olumlu adımlarla geleceği inşa edebilme fırsatı bulmuş olmaları.

Dr. M. Zahid Uzunlar’ın sosyal sorumluluk projeleri

Sürekli yeni projelere imza atıp destekleyen THY OPET’in kendi içerisinde tasarlanan ve uygulanan; ‘Dışavurumcu Sanatlar Terapileri’ ve ‘Geleceğin Pilotları’ gibi projelerle ekonomik açıdan durumu kötü olan ve psikolojik ve toplumsal desteğe ihtiyaç duyan çocukların hayata emin bir şekilde tutunmaları amaçlanıyor. Bu etkinlik ve projelerle birlikte birçok çocuk tehlikeli yollara sapmaktan kurtulma şanşı elde ediyor. Projenin en büyük amaçlarından biri ise olabildiğince fazla çocuk sayısına ulaşarak ülkemizin geleceği olan çocukların faydalı bireyler olmaları.

THY OPET’in sosyal projelerine büyük katkı sağlayan Dr. M. Zahid Uzunlar, projelerin planlanmasından uygulanmasına kadar hemen hemen bütün süreçlerinde yer alıyor. Yeni projelerin de sürekli olarak geliştirip planlamasını yapan Dr. M. Zahid Uzunlar, bu işi önemli bir görev ve Türkiye’nin geleceğine yapılmış bir katkı olarak tanımlıyor. Sosyal projelerin ne kadar kapsayıcı olursa o denli etkili olacağını belirten Uzunlar, toplumun ihtiyaç duyduğu bütün alanlarda sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyor.

Dr. M. Zahid Uzunlar’ın topluma olan katkısı

Sosyal projelerde Türkiye’de öncü olan THY OPET, hemen hemen her alanda faydalı projelere destek olarak, kurumsal kadrosu ve imkanlarıyla Dr. M. Zahid Uzunlar’ın geliştirdiği projelerin arkasında durarak, Türkiye toplumuna büyük bir hizmette bulunuyor.

Ellerini kollarına bağlayıp oturmayı seçmeyen halkının yaralarına çözüm arayan bir yol seçen, Dr. M. Zahid Uzunlar gibi isimler ülkemizin geleceğine ürettikleri projelerle büyük katkı sağlıyor. Sosyal projeler tam olarak ölçülemese de topluma sağladığı katkı ölçülemeyecek kadar büyüktür.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER